מדוע אתרי חדשות חשובים כל כך?

לקבל עדכונים לפי בחירה.

תגיות: חדשות
, י"ט בניסן תשע"ט

חדשות
חדשות
צילום: pixabay

היכולת לבקר באתר חדשות ולקבל עדכונים בשעות שנוחות לנו וגם לבחור בדיוק באילו חדשות להתעדכן בכל עת, מוסיפה רבות לאיכות החיים של רבים אך יש לציין שתפקידם החשוב של אתרי החדשות השונים, בין אם ארציים או מקומונים חשובה בצורה שרבים לא מעלים על דעתם. בעידן שבו הכל קורה כל כך מהר, נדמה שלעיתים אין באמת אפשרות לעלות על כל המחדלים, להראות את הצדדים היפים וגם להזהיר את התושבים מפני סכנות שונות.

אתרי החדשות מתגברים על המחסור בזמן מסך

תחשבו לדוגמה על תקופת בחירות. נדמה שבתקופה הזו התשדירים ברשתות המדיה השונות מתעסקים בעיקר בבחירות, אנחנו שומעים על הבחירות ברדיו, בעיתונים ובטלוויזיה. העדכונים הרגילים לא הולכים לשום מקום, החיים ממשיכים ופשוט התקופה העמוסה בעדכונים גורמת לחדשות שנחשבות ל"חמות" פחות לרדת אל מתחת לרדאר. תקופת הבחירות הינה דוגמה אחת מיני רבות אך אולי אחת מין העוצמתיות שבהן, דוגמאות נוספות הינן מחדלים ופרשות גדולות וגם אירועים משמחים כדוגמת האירוויזיון בישראל.

אתרי החדשות לא מוגבלים בזמן מסך

בזכות העובדה שאת העדכונים באתרי החדשות מעדכנים באתר, יש באפשרות צוות האתרים לעמול על כתבות חשובות גם בתקופות עמוסות על מנת להביא לידיעת ציבור הקוראים את הכתבות החשובות להם. הדבר נכון גם לעדכונים שוטפים בדברי פנאי כמו ספורט, אמנות ועוד. כבר נאמר לא פעם שתפקידם של העיתונאים הינו בין היתר לחשוף פרשות חמורות ולשמש כמגן על האזרחים. בזכות עובדה זו אין שום פרשה ארצית שתוכל למנוע מאתרי החדשות למלא את תפקידם.

מקבלים עדכונים לפי בחירה

חשיבות נוספת לאתרים אלו בתקופות בהן המדיה מלאה בפרשות אחדות הינה שלא תמיד נרצה להתעדכן בכל הפרשות הללו באופן תכוף כל כך. מסיבה זו ניתן בדרך כלל להירשם באתרי חדשות לקבל עדכונים שוטפים וזאת רק בתחומי העניין בהם אנו מעוניינים. בצורה כזו תוכלו להבטיח כי לא תפסידו את הכתבות ופרטי המידע שאתם מעוניינים לקבל מהמדיה, הן בתקופה רועשת תקשורתית והן בתקופות רגילות לחלוטין שמתאפיינות גם הן לעיתים בהגשת כתבות המיועדות לקבוצה הגדולה ביותר של האוכלוסיה.