שקד בשומרון: "נעשה דברים גדולים יחד"

שרת המשפטים היוצאת איילת שקד השתתפה אתמול (רביעי) בערב הנהגות יישובי השומרון שהתקיים בביתו של ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, יחד עם שר הרווחה חיים כץ (ליכוד), ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) וראשי היישובים.

דגן, איש הליכוד, קרא לשקד להצטרף למפלגה. "איילת, לא סיימת את תפקידך ההיסטורי. עם ישראל זקוק לך. אני קורא לך להתפקד לליכוד ולהמשיך את פועלך".

שקד אמרה לנוכחים כי טרם החליטה על המשך דרכה הפוליטית אבל הבטיחה: "עשינו דברים גדולים יחד ונמשיך לעשות דברים גדולים יחד".

בנוגע לתכנית השלום של הנשיא טראמפ אמרה שקד כי ״טראמפ חבר גדול של ישראל, הנשיא וצוותו הם הממשל האוהד ביותר שהיה לישראל מעולם, אבל גם עבור חברים לא נחלק את ארץ ישראל״.

שר העבודה והרווחה חיים כץ אמר כי "הגיע הזמן שנחיל את החוק הישראלי ביהודה ושומרון, זו זכותנו ההיסטורית וחובתנו למתיישבים שמגשימים את החזון הלאומי של העם היהודי. אמשיך ואפעל לחיזוק ההתיישבות בכל האמצעים שיעמדו לרשותי".

ח״כ עודד פורר (ישראל ביתנו) הוסיף "ההתיישבות היא אבן יסוד של החזון הציוני. המטרה שלנו היא להביא עוד מיליון עולים למדינת ישראל שרבים מהם יעלו ליהודה ושומרון".

דגן סיכם ואמר: "אין לנו את הפריווליגיה להתעסק בניואנסים של מפלגות ובהתחשבנויות. תפקידנו לבנות את השומרון, וכך נעשה. כולנו כאן כאיש אחד. איש איש ממקומו. ארץ ישראל מחכה לנו".