אל תתמודד לבד מול חברת הביטוח

אף אחד לא מבטיח לכם שברגע האמת חברת הביטוח תהיה שם כדי לעזור לכם. עו"ד יוכל תמיד להושיט יד לעזרה ולהפנות לגורמים הרלוונטים.

ערוץ 7 , כ"ד בניסן תשע"ט

אל תתמודד לבד מול חברת הביטוח-ערוץ 7
ביטוח. אילוסטרציה
צילום: iStock

חברות הביטוח אומרות לנו שברגע שנצטרך לפדות את הביטוח שלנו הן יהיו שם בשבילנו אך למעשה זה לא כל כך פשוט.

כאשר אנחנו מעורבים בתאונת עבודה או סובלים ממחלה קשה אנחנו מצפים שהביטוח שלנו יעזור לנו, אך בשביל שזה יקרה אנחנו חייבים להוכיח לו את הנכות שלנו ואת חומרת המצב הרפואי שלנו.

לרוב האנשים קשה מאוד להתמודד לבד מול חברת הביטוח והם זקוקים לסיוע של עורכי דין מומחים לדיני נזקין על מנת לקבל ולמצות את הזכויות המגיעות להם בפוליסה.

עו"ד אובדן כושר עבודה ותביעות פיצוי מביטוח לאומי

עו"ד אובדן כושר עבודה יכול לסייע לנו לקבל פיצוי הולם מהמוסד לביטוח לאומי. לכל אזרח יש זכות להגיש תביעת פיצוי לאחוזי נכות או לאחוזי אובדן כושר עבודה מהמוסד לביטוח לאומי - מה שקובע את גובה הקצבה שנקבל הוא אחוז הכשירות שלנו לעבוד.

ישנם אנשים שיש להם אפילו 100 אחוזי נכות אבל אחוז הכשירות שלהם לעבודה הוא גבוה, ולכן הם אינם זכאים לקצבה גבוה מדי חודש. קבלת פיצוי מביטוח לאומי וכמו כן קבלת קצבה חודשית, יכולים לסייע לנו לשפר מאוד את איכות החיים שלנו באופן משמעותי.

עורך דין תביעות ביטוח ותביעת פיצוי מחברת הביטוח שלכם

עורך דין תביעות ביטוח יוכל לסייע לנו גם מול המוסד לביטוח לאומי וגם בתביעות שנגיש לשם קבלת פיצוי מחברות הביטוח הפרטיות בהן אנחנו מבוטחים בשלל ביטוחים שונים כמו ביטוח אובדן כושר עבודה או ביטוח סיעודי.

חשוב לדעת שכאשר אנחנו נרשמים לביטוח מסוים עלינו להיות גלויים באופן מלא בנוגע למצב הרפואי שלנו. אי אמירת אמת או אי דיווח על מחלות, שימוש בסמים או בעיות רפואיות אחרות יכול להוביל למצב שכאשר נרצה לתבוע פיצויים מהביטוח התביעה שלנו תדחה בגלל אי אמירת אמת ואי דיווח שהיה יכול להוביל למצבים של החרגה בביטוח.

כך למשל אנשים חולי לב שעושים ביטוח סיעודי עושים החרגה בביטוח כך שהם זכאים לקבל פיצוי בגין כל מחלה מלבד מחלת הלב שלהם שהייתה להם לפני שהם עשו את הביטוח.