מזל רע: שחקן חולון גמר את העונה

16 דקות לאחר שעלה להופעת הבכורה שלו במדי הפועל חולון אמש, נפצע הרכש החדש סקוטי הופסון. בבדיקה התגלה כי הוא סובל מקרע ברצועה

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ד בניסן תשע"ט

אוהדי חולון. מכה אנושה
אוהדי חולון. מכה אנושה
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

אחרי קאליף וואייט, טי-ג'יי קלין וגיא פניני, שחקן נוסף של הפועל חולון גמר את העונה והפעם מדובר באחד ששיחק מעט מאוד דקות במדים הסגולים, 16 ליתר דיוק.

אמש (ראשון) רשמה הפועל חולון ניצחון חוץ מרשים על הפועל גלבוע/גליל, השישי ברצף שלה על המארחת באולמה הביתי, עם 94:73, אך לצד השמחה על הניצחון החשוב שקיבע את מקומם במקום השני בטבלת הליגה, ארבעה מחזורים לסיום העונה הסדירה, בחולון בעיקר חששו מהרע מכל.

לצערם, החששות התאמתו כשבדיקת MRI שערכו לשחקנם החדש, סקוטי הופסון, שעלה אמש לשחק את משחק הבכורה שלו במדים הסגולים ונפצע כבר לאחר 16 דקות, העלתה כי זה קרע את הרצועה בכף רגלו.

על פי ההערכות, משמעות הדבר היא כי הופסון גמר את העונה כבר לאחר 16 דקות של משחק, כשמשך ההחלמה שלו נאמדת בחודש וחצי-חודשיים.

מלבד העובדה כי מדובר במכה אנושה לשחקן ולקבוצה שהביאה אותו כמחליף לגיא פניני שגמר את העונה רק לפני שבועיים, מדובר בחוסר מזל גדול כשגם מועד ההעברות בכדורסל הישראלי תם וחולון תצטרך כעת להסתדר עד לסיום העונה עם סגל קצר מאוד.

הופסון, שהגיע כאמור לחולון על תקן מחליפו של גיא פניני הפצוע, הספיק לקלוע 10 נקודות ב-16 דקות, לפני שנפצע בשלהי הרבע השלישי והיה לחלק מכוח האש המצוין של חולון מחוץ לקשת אמש מול גלבוע.

אחרי שחתם רק לפני עשרה ימים ושיחק אמש את משחק הבכורה שלו במדים הסגולים למשך 16 דקות בלבד, שחקן נוסף של חולון גומר את העונה. חוסר מזל שעוד עשוי לעלות לה במחיר יקר מאוד על הפרקט.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il