הנהג המשתולל - נעצר

הנהג שתועד במצלמת רכב כשהוא מבצע פניית פרסה על קו הפרדה רצוף וסיכן מספר רכבים שסטו מנתיבם נחקר ויוגש נגדו כתב אישום.

ערוץ 7 , כ"ד בניסן תשע"ט

המשטרה עצרה לחקירה אדם כבן 42 שתועד במצלמת רכב כשהוא משתולל בכביש. הוא נחקר, שוחרר בתנאים מגבילים ובקרוב יוגש נגדו כתב אישום.

נזכיר כי בימים האחרונים הופץ ברשתות החברתיות סרטון ממצלמת דרך של רכב פרטי בו מתועד הנהג כשהוא נוסע בג'יפ בנתיב הנגדי לכיוון התנועה, מבצע פרסה על קו הפרדה רציף, גורם לו לסטות בפתאומיות וכמעט שגורם לתאונה קשה.

עוד נראה בסרטון כי נהגים נוספים שנסעו בנתיב הנגדי, סטו מהנתיב וביצעו בלימת חירום, עקב הימלטות נהג הרכב הפרטי בכדי למנוע תאונה עם הג'יפ שביצע את העבירה. לאחר מכן נראה נהג הג'יפ משלים את הפרסה ונכנס לתוך שביל שהוביל לשטח.

התיעוד הגיע גם לידי חוקרי היחידה המרכזית של אגף התנועה שהחלו לבצע פעולות חקירה על מנת לאתר את המעורבים בסרטון ולהגיע לחקר האמת. במהלך החקירה זומנו מספר עדי ראיה כולל המתלונן שנהג ברכב הפרטי ונמסרו עדויות מהאירוע.

היום, כאמור, אותר הנהג המשתולל, תושב הצפון. ביום חמישי יוגש נגדו כתב אישום חמור לבית משפט לתעבורה בנצרת והוא יכלול עבירות של סיכון משתמשי הדרך, נהיגה בקלות ראש, נהיגה בחוסר זהירות, חציית קו הפרדה רצוף וביצוע פניית פרסה תוך הפרעה למשתמשי הדרך.