ראש העיר אשקלון:
שחררו את הרסן לצה''ל, תנו לנו שקט

ראש עיר תומר גלאם וח"כ עוזי דיין הגיעו לביתו של משה אגדי שנהרג מירי רקטה. "לא שואלים מה עם האירוויזיון אלא קודם מגיבים בעוצמה".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ל' בניסן תשע"ט

ח"כ עוזי דיין (הליכוד) הגיע הבוקר (ראשון) יחד עם ראש העיר אשקלון תומר גלאם לביתו של משה אגדי הי"ד, אב לארבעה בן 58 שנהרג מפגיעה ישירה של רקטה בביתו. אגדי יובא למנוחות בשעה 16:00 בעיר.

דיין משוכנע שהקבינט שיתכנס בצהריים בראשות ראש הממשלה נתניהו, ידע לקבל את ההחלטות הנכונות בעקבות מתקפת הרקטות מרצועת עזה. "ממה שאני רואה מתייחסים לזה ברצינות, לא עוסקים בשאלה מה יהיה עם האירוויזיון אלא קודם כל איך מגיבים בעוצמה, איך מטפלים באנשים שבעצם מי שמייצג אותם זה ראש הרשות. אנחנו צריכים לעזור לו.

"אני הגעתי לפוליטיקה כדי לשנות דברים וברור שבקדנציה הזאת נצטרך להחליט: או להרתיע את חמאס באופן שלא יהיו יותר מקרים כאלה או למוטט אותו. האופציות האלה נמצאות על השולחן, הדגיש ח''כ דיין.

ראש העיר גלאם אמר ''אני רוצה לשלוח את תנחומיי למשפחת אגדי, העיר אשקלון חוותה חוויה לא נעימה. ראש הממשלה שוחח איתי אתמול בלילה, העברתי לו את התחושות מהציבור שרוצה כן לטפל ולצאת למבצע היקפי כדי שלא נחיה בסיטואציה שכל שלושה חודשים נפגשים בסיטואציות לא נעימות. לא הצד השני צריך לקבוע את סדר היום.

"הרצון שלנו הוא שהצד השני יחטוף מהלומה קשה, שיבין שאין לו עם מי להתעסק. זה לא מצב שאפשר להמשיך איתו, זה לא סובל דיחוי. מצפה שהקבינט וראש הממשלה ישחררו את הרסן לצה''ל, תנו לנו שקט שלא נגיע לאותה סיטואציה בכל שלושה חודשים'', דרש גלאם.