הבנק מסרב למשכנתא בגלל פשיטת רגל בעבר? מה עושים?

מה קורה כאשר הבנק מסרב למשכנתא?
מרטין בוקסדורף עם כל התשובות

תגיות: משכנתא
, ב' באייר תשע"ט

סירוב משכנתא
סירוב משכנתא
צילום: יח"צ

שלום רב לכם חברים יקרים, שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות אני משיג משכנתאות לאנשים שניגשו לבנק שלהם וקיבלו סירוב אצלם בבנק בגלל פשיטת רגל בעבר. אני מצליח להתגבר על הקשיים ועל הסירובים בבנק, על מנת להשיג לכם אישור משכנתא.

מה קורה כאשר הבנק מסרב למשכנתא?

הדבר הראשון שקורה כאשר מקבלים סירוב משכנתא מהבנק, זה הרבה מאוד לחץ. לא יודעים מה לעשות ויש הרבה מאוד חשק ללכת ישירות לכל הבנקים ולנסות להשיג משכנתא. העניין הוא שזה טעות הכי גדולה שיכולה להיות, כי הבנקים שבהם מגישים בקשה ונדחים- הם למעשה שרופים לחלוטין מבחינת האפשרות שלי להשיג משכנתא.

מה חשוב לדעת אחרי פשיטת רגל?

כאשר באים לבקש משכנתא אחרי פשיטת רגל, הדבר הראשון שאנחנו רוצים לדעת זה האם נגמרה כבר פשיטת הרגל? האם כל תיקי ההוצלפ כבר נסגרו? ברגע שאנחנו מוודאים שכל התיקים סגורים, אנחנו רוצים לדעת כמה זמן נמשך הליך פשיטת הרגל?

הסיבה שאנחנו רוצים לדעת כמה זמן נמשך הליך פשיטת הרגל זה כי הזמן הזה למעשה משמש "תקופת צינון" מהרגע שהתחיל ההליך ועד הרגע שזה נסגר. אני יכול לנצל את הזמן הזה שעבר, כדי להסביר לבנקים שבזמן הזה עשיתם מהפך ואתם כבר לא מהווים סכנה לפשיטת רגל נוספת.

כמה זמן עבר אחרי ההפטר?

הדבר החשוב אולי ביותר זה כמה זמן בעצם עבר אחרי ההפטר? אני חייב לציין שאני אישית לא מאמין בשיטה הזו של לחכות שנים אחרי קבלת הפטר, כי העבר והניסיון מוכיח שאין באמת צורך לחכות הרבה זמן, אבל עדיין כל זמן שעבר אחרי ההפטר- מהווה יתרון משמעותי. אם אתם שואלים למה זה יתרון משמעותי אז הסיבה היא שוב תקופת צינון.

המטרה שלי היא להגיע לבנקים עם כמה שיותר טיעונים חיוביים שיכולים לעזור לי להשפיע על ההחלטה של הבנק האם לאשר משכנתא. כאשר עבר זמן מרגע קבלת ההפטר, יהיה לי יותר טיעונים להציג בפני הבנקים. תמיד הרבה יותר נוח להסביר שהאדם הזה קיבל הפטר לפני שלוש שנים מאשר לפני חצי שנה.

אילו בנקים שרופים?

גורם חשוב נוסף הוא איזה בנקים "נשרפו" במהלך פשיטת הרגל. הכוונה היא לבנקים שבהם היו מחיקות חוב, הלוואות הסדר חוב ובכלל תקופות של בעיות ממושכות. המידע הזה רלוונטי מאוד כדי לדעת לאיזה בנקים אפשר לגשת לבקש משכנתא ולאיזה בנקים אין בכלל טעם.

מה בעצם אני עושה?

המטרה שלי היא מאוד פשוטה, אני רוצה לקחת מכם את המסמכים הרלוונטיים לקבלת משכנתא ולגשת לבנקים כדי לנצל את הקשרים שלי ואת הידע שלי על מנת להשיג לכם אישור משכנתא. במהלך השנים פיתחתי שיטות וטכניקות שמטרתן היא להשיג משכנתא בבנקים לאנשים שעברו פשיטת רגל.

מרטין- 0508116397