השומרון מוקיר את אורי אריאל: "איש ארץ ישראל בכל רמ"ח איבריו"

ישיבת הר ברכה ערכה אירוע הוקרה לשר החקלאות היוצא. ראש המועצה דגן העניק לו תעודת הוקרה. אריאל קרא לתלמידים לעבוד בשירות הציבורי.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ו' באייר תשע"ט

פעילות ציבורית של עשרות שנים
פעילות ציבורית של עשרות שנים
צילום: רועי חדי

ישיבת הר ברכה בשומרון ערכה אירוע הוקרה לשר החקלאות היוצא אורי אריאל, יו"ר האיחוד הלאומי לשעבר שפורש מהחיים הפוליטיים.

באירוע השתתפו ראש ישיבת הר ברכה הרב אליעזר מלמד, ראש ישיבת מרכז הרב הרב יעקב שפירא, ראש ישיבת רמת גן הרב בן ציון אלגאזי ואיש ההתיישבות משה זר.

השר אריאל הודה לאשתו חגית על שנים של עשייה לצדו, ואמר "כל מה ששלי שלה הוא". אריאל ביקש מבחורי הישיבה ''אני קורא לכם, מי שלא ימשיך בלימוד תורה לאחר מכן, אל תלכו לשוק הפרטי, אי אפשר להתלונן כל הזמן על המצב בפרקליטות, בשב''כ, ולא להיות שם.

''גם אם מרוויחים שם פחות, לכו לשירות המדינה כי משם ניתן להוביל את המהפכה. את מה שעשה הרב אלי סדן בצבא, אנחנו צריכים לעשות במערכות אחרות. לכו לפוליטיקה. לכו לפרקליטות. צריכים אתכם שם. זה לא ייקח חודש וגם לא שנה. זה ייקח שנים. דור. אבל אם נכוון לשם נצליח בכך", הדגיש אריאל.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן העניק תעודת הוקרה לשר אריאל בשם תושבי השומרון, "אני חושב שההגדרה של אורי וחגית אריאל היא 'חלוצים'. אני כבר הרבה שנים מכיר את אורי אריאל, כבר 20 שנה, ותמיד השיקולים שלו היו מה טוב לעם ישראל, מה טוב לתורת ישראל, ביום הגירוש משאנור, אורי היה איתנו מהבוקר עד הלילה, ותמיד מייעץ ואומר את דעתו.

"בשם תושבי השומרון אני רוצה להעניק תעודת הוקרה באהבה גדולה לחברנו היקר, השר אורי אריאל, איש ארץ ישראל בכל רמ''ח איבריו, ממקימי ההתיישבות היהודית המתחדשת ביהודה ושומרון, על נאמנות מלאה ופעילות מתמדת בת עשרות שנים'', הוסיף דגן.