האלופה היוצאת מתקרבת לאירופה

אחרי שלושה הפסדים רצופים, הפועל באר שבע הפכה פיגור לניצחון וחזרה למאבק על המקום השלישי בטבלת הליגה המוביל לאירופה

נרי וייס - ערוץ 7 , ו' באייר תשע"ט

אל אחת מנקודות השפל הרבות שלה העונה, הגיעה האלופה היוצאת הפועל באר שבע ב-6 בינואר. היה זה כשזו איבדה יתרון 1:0 מול בני יהודה בדרך להפסד משפיל בתוצאה 1:3. מאז, בני יהודה שהספיקה עוד להעפיל לגמר גביע המדינה בכדורגל כשהדיחה בדרך את מכבי ת"א בשלב חצי הגמר ואף הייתה לקבוצה היחידה העונה שמנצחת אותה גם במסגרת הליגה, ניצחה רק פעם אחת נוספת באצטדיונה הביתי - אצטדיון המושבה שבפתח תקווה.

הערב (מוצאי שבת) נקמו הדרומיים מבירת הנגב בכתומים מהשכונה כשהפעם היה זה תורם להפוך פיגור לניצחון עם שלושה שערים.

הבאר שבעים שהגיעו למשחק הערב עם רצף של שלושה הפסדים, הכי הרבה שלהם מאז מרץ 2013, וכמעט שאיבדו כל סיכוי להגיע לאירופה, כבר ראו איך הם מאבדים את זה שוב כששי קונסטנטין הפציץ שער מרהיב לזכות בני יהודה בדקה ה-25.

4 דקות אחר כך איזן חאתם עבד אלחמיד ובן שהר הספיק להפוך את התוצאה בדקה ה-35, עם שערו ה-15 העונה שהעלה אותו לראשות טבלת מלך השערים ובאר שבע שהשתלטה על המשחק ירדה להפסקת המחצית עם יתרון.

במחצית השנייה הקצב ירד, עד שמליקסון קבע 3:1 בדקה ה-75 וארבע דקות לאחר מכן בני יהודה עוד הצליחה לצמק מעט את התוצאה עם בעיטת עונשין מ-11 מטרים מוצלחת, אבל היה מעט מדי ומאוחר מדי.

בסיום, באר שבע חוזרת לנצח ורחוקה עכשיו רק נקודה מהמקום השלישי שמבטיח כרטיס לאירופה. בני יהודה? זו תקווה להגיע מוכנה הרבה יותר למשחק גמר הגביע ביום רביעי הקרוב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il