מדונה
מדונה צילום: רויטרס

זמרת הפופ מדונה תופיע בגמר האירוויזיון שיתקיים במוצאי שבת בתל אביב.

מדונה תנחת בישראל ביום רביעי לפנות בוקר, במטוסו הפרטי של הפילנתרופ הישראלי-קנדי סילבן אדמס המקדיש את חייו לחיזוק וקידום תדמיתה ומעמדה של ישראל בעולם.

אדמס אמר כי "זהו כבוד גדול עבורי לארח את מדונה בישראל. האירוויזיון המתקיים בתל אביב מהווה את תחרות המוזיקה הגדולה והחשובה בעולם ואני נרגש כי מדונה תהיה הפנים של האירוויזיון ותוסיף מנות גדושות של רייטינג, עניין והתרגשות למה שאני מקווה שיהיה אירוע האירוויזיון המוצלח ביותר שהיה עד היום.

''האירוויזיון מאגד מדינות, תרבויות, סובלנות וחברות באמצעות מוזיקה וישראל היא הבית המושלם לאירוח התחרות ולקידום ערכים אלו. אני מאמין שכל תושבי ישראל מצטרפים לברכות שלי ומקדמים באהבה את פניה של מדונה", הוסיף אדמס.

סופית: מדונה תופיע באירוויזיון 2019 זיו ביניונסקי

מדונה תגיע בראש משלחת גדולה המונה 135 חברי צוות, בתוכם 40 אנשי מקהלה אליהם יתלווה הראפר קואבו אשר יצטרף לביצוע של אחד מהשירים שתשיר מדונה מהאלבום החדש, 25 רקדנים מקצוענים שילוו את הופעת הזמרת על הבמה ועשרות אנשי צוות האמונים על הכוריאוגרפיה, הבימוי, התאורה, הווידאו ארט והאנימציה אשר ייקחו חלק בהקמת מופע מרהיב במסגרת האירוויזיון.

דניאל בנעים, מייסד ומנכ"ל "קבוצת קומטק" המפיקה ומנהלת עבור סילבן אדמס את ביקורה של מדונה בישראל יחד עם אנשי התאגיד, סיפר כי "מדובר בהפקה מאוד מורכבת עם דרישות וסטנדרטים גבוהים כפי שנהוג באירוח אמנים בינלאומיים. מדונה היא זמרת מאוד מקצועית מן השורה הראשונה שמשלבת בהופעותיה אלמנטים טכניים שמצריכים מקצועיות גבוהה ושילוב הופעתה של מדונה בבמת האירוויזיון שלא נבנתה עבורה במקור, מצריכה התאמות לוגיסטיות גדולות ותיאומים עם המעצבים והמפיקים של ה- EBU ותאגיד השידור כאן''.

חלק מההערכות לקראת בואה של מדונה כולל שינוע מטוס קרגו מיוחד עם כ-30 טון ציוד אשר עשה את דרכו בשלוש תחנות: ארה"ב, לונדון וגרמניה. המטוס נחת הבוקר בישראל.

חלק מהציוד שהגיע במטוס הקרגו כולל 70 מדרגות ומעלית מיוחדת שיבנו וישולבו בבמת האירוויזיון, ציוד הקרנה, תאורה, סאונד, הולוגרמות וציוד Backline.

במקביל למטוס הקרגו, תצא טיסת צ'רטר המונה למעלה מ-100 אנשי צוות אשר יגיעו לישראל במקביל לנחיתת מטוסו של סילבן אדמס עם מדונה.

מאחר וחללי מתחם האירוויזיון תפוסים עד אפס מקום עבור עשרות המשלחות המשתתפות באירוויזיון, נבנה בימים אלו קומפלקס אוהלים ייחודי וחדש אשר ישמש את מדונה והמשלחת שמגיעה איתה.

מדונה עתידה להקדיש את רוב שעות הביקור להכנה מקצועית לקראת הופעתה בגמר האירוויזיון שכוללת 4 חזרות מלאות במסגרתם תשהה המשלחת שעות רבות במתחם האוהלים שנבנה עבורם.

תאגיד השידור כאן ו-"קבוצת קומטק" ערוכים לתיאום כל נושא האירוח והלוגיסטיקה הכרוכה בקבלת הפנים בשדה התעופה ונערכים גם לאבטחה מוגברת עבור המשלחת בכל מהלך הביקור.