קובי מרימי: "תודה על התמיכה. זה כל כך מחמם את הלב".

נציג ישראל לאירוויזיון פרסם סרטון עם מסר לישראלים, תודה על החיבוקים ברחוב, על ההודעות באינסטגרם, באסאמסים, בפייסבוק".

יוני קמפינסקי , י"ב באייר תשע"ט

קובי מרימי, נציג ישראל לאירוויזיון, פרסם בצהריים (שישי) סרטון קצר עם מסר לאזרחי ישראל לקראת הגמר הגדול שייערך במוצאי שבת.

"היי מדינה מהממת שלי. כאן קובי מרימי שנמצא שנייה לפני הגמר הגדול של האירוויזיון. רציתי לקחת את הרגע הזה, לפני שכל הטירוף מתחיל ולהגיד לכם תודה על התמיכה, החיבוקים ברחוב, על ההודעות באינסטגרם, באסאמסים, בפייסבוק ובכל דרך אפשרית", אמר מרימי.

''זה נותן כל כך הרבה כוח וכל יום אני קם בבוקר עם רצון לתת עוד פוש כדי לייצג את המדינה בכבוד בזכות כל האהבה הזאת. אז תודה. תהיו איתי בגמר הגדול שישודר בכאן 11 בשבת.

''אני יודע בדיוק מה יהיה ב-3 הדקות האלה. אני יודע שכולכם תעצרו את הנשימה ותחזיקו לי אצבעות. זה כל כך מחמם את הלב שבא לי לבכות כבר עכשיו שוב, אבל אני לא אבכה! אני שומר את זה. תודה רבה, אוהב אתכם", דברי מרימי.

אמש (חמישי) בחצי הגמר השני של האירוויזיון נבחרו עשר המדינות הנוספות שישתתפו בגמר בשבת: צפון מקדוניה, הולנד, אלבניה, שבדיה, רוסיה, אזרבייג'ן, דנמרק, נורבגיה, שוויץ ומלטה.

ארבעת המנחים, לוסי איוב, ארז טל, אסי עזר ובר רפאלי הכריזו באופן רשמי על הופעת הזמרת מדונה בערב הגמר.

סדר השירים בגמר: 1. מלטה. 2. אלבניה. 3. צ'כיה. 4. גרמניה. 5. רוסיה. 6. דנמרק. 7. סן מרינו. 8. צפון מקדוניה. 9. שבדיה. 10. סלובניה. 11. קפריסין. 12. הולנד. 13. יוון. 14. ישראל. 15. נורבגיה. 16. בריטניה. 17. איסלנד. 18. אסטוניה. 19. בלרוס. 20. אזרבייג'ן. 21. צרפת. 22. איטליה. 23. סרביה. 24. שווייץ. 25. אוסטרליה. 26. ספרד.

להקת שלוה הופיעה אמש עם השיר A Million Dreams, וזכתה לתשואות ולחיבוק מהקהל שנעמד על רגליו כדי להריע.