יריב לוין: נושא החסינות אינו חלק מההסכמים הקואליציוניים

"בניגוד לשמועות ולפרסומים, נושא החסינות אינו חלק מההסכמים הקואליציוניים שאנו פועלים לגבש", אמר יריב לוין.

תגיות: יריב לוין
חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ב באייר תשע"ט

יריב לוין
יריב לוין
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

השר יריב לוין, יו"ר צוות המשא ומתן הקואליציוני של הליכוד, אמר כי "בניגוד לשמועות ולפרסומים, נושא החסינות אינו חלק מההסכמים הקואליציוניים שאנו פועלים לגבש".

בתוך כך חברת הכנסת מיכל שיר ממפלגת הליכוד פרסמה היום (שישי) פוסט בטוויטר שבו היא יוצאת נגד החקיקה שנועדה לתת חסינות לראש הממשלה נתניהו.

"היום, יום השנה למהפך 77, אני מקשיבה לנאומו הראשון של בגין בזמן הקמת המדינה", כתבה ח"כ שיר. "דבריו רלוונטיים מתמיד. הליכוד היא תנועה דמוקרטית, בניגוד לאלו המעבירים עלינו ביקורת. ריבוי דעות אינו חיסרון אלא יתרון, גם היום. אני תומכת בראש הממשלה, ובמקביל חושבת שחקיקה פרסונלית היא גם שגויה וגם מיותרת".

הדברים נכתבו בציוץ ששיתפה חברת הכנסת בעמוד הטוויטר שלה, על רקע תמונה של ראש הממשלה המנוח מנחם בגין ז"ל שבה צוטטו גם אמירתו המוכרת: "במדינתנו פנימה יהיה הצדק השליט העליון, השליט גם על שליטיה. לא תהיה רודנות. יהיו נושאי המשרה משרתי החברה ולא רודיה".

ח"כ אמיר אוחנה תקף את הגיבוי של שיר לסער: "לקבל ליטופים וחיזוקים מהתקשורת זה הכי קל, בלי שום תחכום: תקוף את ביבי מתוך הליכוד, הפינוקים כבר יבואו. ההתקפות התקשורתיות על אלה שמתייצבים לצידו של רה"מ גם הן תבואנה, והן תהיינה קשות, פוגעניות, מעליבות. הם יודעים לפגוע".