מדונה על הבמה - עם דגלי הרש"פ וישראל כאן 11

זמרת הפופ מדונה עלתה הלילה (ראשון) לבמה של אירוויזיון 2019 בגני התערוכה בתל אביב, וביצעה שיר חדש מתוך אלבומה הבא ולהיט מהעבר.

בשיר הראשון, "Like a Prayer", מדונה זייפה מעט. ברשתות החברתיות נשמעה ביקורת ''שילמו לה 1.3 מיליון דולר, על מה?''. גולשים אחרים הגיבו ''הזיוף היה מביך לזמרת כמו מדונה. האמת זייפה מלא... אבל בת 60 ועדיין אלופה''.

בהמשך היא ביצעה בבכורה את "Future" מתוך אלבומה ה-14 שייצא בחודש הבא.

הרקדנים שליוו את מדונה לבשו חולצות שבגב שלהן הודפסו דגלי ישראל. אחד מהרקדנים עורר סערה כשמאחורי חולצתו היה דגל הרשות הפלסטינית.

ח״כ מיכל שיר מהליכוד הגיבה, ״‏כל ההערכה על ארגון אירוע למופת נמחקת ברגע. אני לא יודעת מי אחראי לזה, אבל הדגל בצד ימין אחראי לרציחתם של עשרות אלפי ישראלים, ממתי זה הפך להיות לגיטימי להציג אותו בגאווה בתאגיד השידור הישראלי? אני מצפה מהאחראים לתת את הדין על המחדל הזה, יש גבול להתחנפות שלנו לעולם והגבול עובר כאן״.

מדונה נחתה בישראל ביום רביעי לפנות בוקר, במטוסו הפרטי של הפילנתרופ הישראלי-קנדי סילבן אדמס המקדיש את חייו לחיזוק וקידום תדמיתה ומעמדה של ישראל בעולם.

מדונה הגיעה בראש משלחת גדולה המונה 135 חברי צוות, בתוכם 40 אנשי מקהלה, 25 רקדנים מקצוענים ועשרות אנשי צוות האמונים על הכוריאוגרפיה, הבימוי, התאורה, הווידאו ארט והאנימציה אשר לקחו חלק בהקמת המופע המרהיב במסגרת האירוויזיון.

חלק מההערכות לקראת בואה של מדונה כלל שינוע מטוס קרגו מיוחד עם כ-30 טון ציוד אשר עשה את דרכו בשלוש תחנות: ארה"ב, לונדון וגרמניה.