מירי רגב לא אמרה אמת: "לטובת אחדות הליכוד"

שרת התרבות חשפה בגלי צה''ל שבניגוד להצהרותיה בעבר, היא לא הצביעה עבור גדעון סער בפריימריז לרשימת הליכוד.

ערוץ 7 , י"ד באייר תשע"ט

שרת התרבות והספורט מירי רגב חשפה היום (ראשון) בגלי צה''ל שלא הצביעה עבור גדעון סער בפריימריז לרשימת הליכוד, בניגוד מוחלט להצהרותיה הקודמות שנאמרו יום לאחר הפריימריז.

רגב אמרה את הדברים במהלך ריאיון לתוכנית "וילנסקי את ברדוגו" בגלי צה"ל, במענה לשאלה אם היא מצטערת שתמכה בסער בבחירות המקדימות בליכוד.

וילנסקי: את מצטערת שהצבעת בשבילו (סער) בפריימריז?
רגב: בוא, אתה יודע מה? אתה מרים לי להנחתה. בדיוק שוחחתי על זה עם כמה חברים ופעילים, לפני שבוע. בוא, לא נעים לי להגיד לך אבל הוא לא הצביע לי ואני לא הצבעתי לו. בסדר? בוא נשים את הדברים על השולחן
וילנסקי: אבל אמרת בשידור!
ברדוגו: אמרת שהצבעת בשבילו בשידור
רגב: טוב שזה הגיע אצלכם. אמרתי בשידור שהצבעתי לו יום אחרי הפריימריז, לקראת הבחירות. מותר לפעמיים להגיד דברים בשביל אחדות הליכוד. אמרתי בשביל אחדות הליכוד, הוא יודע טוב מאוד, גם הוא יודע שהוא לא הצביע לי ושאני לא הצבעתי לו. אבל אמרתי אחדות הליכוד יותר חשובה מאם הצבעתי לגדעון סער או לא הצבעתי לגדעון סער.
וילנסקי: אני לא מאמין. מה שאמרת אז בריאיון לא נכון?
רגב: אמרתי בריאיון משהו לטובת אחדות הליכוד. כן. לטובת אחדות הליכוד.
ברדוגו: מה, כמו ששמיר אמר "למען ארץ ישראל מותר לשקר"?
רגב: כן, כן. אני אמרתי... זה לא עניין של מותר לשקר. בואו, תראו. אני בדרך כלל עומדת מאחורי הדברים שאני אומרת. בדיוק סיפרתי את זה לאחד הפעילים שדיבר איתי בשבוע שעבר. בישיבה הוא אמר לי: "תגידי, מה, הרי את לא הצבעת (לסער). למה זה?". עכשיו תראה, באמת אחדות הליכוד הייתה לי חשובה יום אחרי הפריימריז והיא חשובה לי גם היום