דגו. מגיע לליגת העל
דגו. מגיע לליגת העלצילום: באדיבות עירוני קריית שמונה

שבוע לאחר סיומה של עונת הכדורגל בפלייאוף התחתון, החלה עירוני קריית שמונה את הכנותיה כבר לעונה הבאה כשזו הודיעה על החתמתו של מסאי דגו למאמנה.

כזכור, קריית שמונה שרדה לעונה נוספת בליגת העל רק במחזור הסיום, על חשבונה של מכבי פתח תקווה שירדה עם בני סכנין אל הליגה השניה.

אופן הישרדותה של קריית שמונה קשור גם הוא לחתימתו של דגו, כשמאמנה של הקריה עד למחזור הסיום היה תומר קשטן. קשטן ששמע על כך שלא ימשיך לאמן את הקבוצה הבוגרת של הקריה בעונה הבאה ושבמקומו יגיע דגו, התראיין ל'ידיעות אחרונות' ותקף את הבעלים איזי שרצקי שבתגובה הודיע באופן מיידי, על אף שנותר רק מחזור אחד לסיום העונה והקבוצה נאבקת נגד הירידה, על פיטוריו של קשטן המאמן.

דגו שאימן באותה העת את הפועל פתח תקווה מתחתית הליגה הלאומית, ונאבק גם הוא נגד ירידת ליגה, לא יכול היה להגיע לאמן את הקריה ובצר לו הזניק שרצקי את שמעון הדרי מאמנה של הפועל אום-אל פאחם.

בסופו של דבר קריית שמונה שרדה ודגו מונה למאמנה כבר היום.

בהודעה לתקשורת נמסר על ידי המועדון הצפוני כי "עירוני קריית שמונה שמחה להודיע על מינויו של מסאי דגו למאמן הקבוצה הבוגרת של המועדון. בפגישה עם יו"ר המועדון, איזי שרצקי, חתם המאמן על חוזה לעונה אחת בקבוצה".

דגו שאימן בהצלחה למשך מספר חודשים את הפועל כפר סבא אמר לאתר הרשמי של המועדון הצפוני כי הוא "שמח להצטרף למועדון הכדורגל עירוני קריית שמונה. אני מגיע בלב שלם ועם רצון גדול להצליח ומודה לאיזי שנותן לי את האמון להצעיד את המועדון הזה למקום לו הוא ראוי".

האם דגו וקריית שמונה יצליחו לבנות קבוצה שלא תגיע שוב למאבקי ההישרדות? נחכה ונראה.