לקנות נודלס במקום ללכת לנגר
לקנות נודלס במקום ללכת לנגר צילום: iStock

למרות שהדבר נשמע לא ייאמן, סרטון ויראלי שמופץ ברשת בימים האחרונים מראה אדם שמצליח לתקן את הרהיטים שלו בעזרת אוכל. הצופים אולי המומים, אבל היוצר מאמין שכמעט כל רהיט ניתן לתקן עם קצת נודלס והרבה יצירתיות.

תחום ה"עשה זאת בעצמך" התרחב מאוד בשנים האחרונות, ואפשר למצוא ברשת הסבר איך ליצור ולתקן כמעט כל דבר בבית. אבל סרטון שהופץ בימים האחרונים ברשת לוקח את כל העניין צעד אחד קדימה.

בסרטון, ניתן לראות כיצד בעזרת חשיבה גאונית מחוץ לקופסא, תוכלו גם לתקן כיור שבור בבית בעזרת כלים פשוטים. המתקן היצירתי החליט למלא את החור בכיור שלו עם חבילת נודלס מודבקת, ולרסס עליה תרסיס צבע עד שלא ניתן להבחין בהבדל.

חלק גדול מהצופים התקשה להאמין שמדובר בסרטון אמיתי וטען שמדובר בזיוף. אחת התיאוריות הנפוצות אומרת שמדובר בטריק עריכה, ולמעשה בהתחלה הכיור היה שלם ורק לאחר מכן שברו אותו בשביל הסרטון ומילאו אותו בנודלס. אבל למרות שבאמת קשה להאמין, כאשר מסתכלים על סרטונים אחרים של אותו יוצר, מבינים שככל הנראה לא מדובר בזיוף.

הסרטון למעשה הוא רק חלק מקבוצת סרטונים שהעלה היוצר הסיני שיובנדרג בן ה31. למרות שברחבי העולם הוא אנונימי למדי, בסין הוא כבר הפך לכוכב רשת עם מליוני צפיות לכל סרטון שהוא מעלה. מכיוון שסין חוסמת אתרי סרטונים עולמיים כמו יוטיוב או אינסטגרם, הוא מעלה את הסרטונים באתר העלאת הסרטונים Douyin הסיני.

בערוץ שלו באתר, שיובנדרג מתמחה בתיקון חפצים שונים בבית שלו באמצעות אוכל, כאשר חלקם נראים כמעט בלתי אפשריים. לדוגמא, הוא מצליח לתקן את הכסא בבית בעזרת גרגירי אורז ומים, ואת החור בשולחן בעזרת שברי עוגיות, ואפילו את החורים הקטנים בגיטרה.

אז בפעם הבאה שאחד מהרהיטים שלכם בבית נשבר, נסו קודם להשתמש בנודלס לפני שאתם מחליפים אותו. זה יותר זול, יותר חוויתי ואולי זה יהפוך אפילו יהפוך אתכם לכוכבי רשת מתישהו.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!