"אשקול לשבת עם נתניהו תחת כתב אישום"

ח"כ רועי פולקמן שוחח עם פעילים של כחול לבן שהפגינו מול ביתו והבהיר להם, "אני חד משמעית בעד פסקת ההתגברות".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ח באייר תשע"ט

פעילי כחול לבן בשיחה עם ח"כ פולקמן
פעילי כחול לבן בשיחה עם ח"כ פולקמן
צילום: תומר וינר

פעילי כחול לבן הפגינו הבוקר מול ביתו של ח"כ רועי פולקמן, 'כולנו', שיצא אל הפעילים ואמר: "בעבר אמרתי שלא אשב עם ראש ממשלה עם כתב אישום והיום שיניתי את דעתי ואני מוכן לשקול את זה".

"אני חד משמעית בעד פסקת ההתגברות, אבל באיזונים - נדון על המספרים. מפלגות איחוד הימין דורשים רוב של פחות מ-61", הוסיף פולקמן.

פעילי המפלגה קראו לעברו: "מה תגיד לילדים שישאלו אותך מה עשית כדי לעצור את זה? בבחירות הכרזתם שאתם ימין אחראי. האם בגין היה בעד פסקת ההתגברות? אנחנו נפגין מול הבית שלך שוב ושוב".

ח"כ עפר שלח (כחול לבן) הגיב לדברי פולקמן. "אני מכבד את ח"כ רועי פולקמן, ומכבד את החלטתו לצאת אל האנשים שלנו ולדבר איתם בגובה העיניים. אבל הוא, והאנשים הישרים האחרים בקואליציה, לא יוכלו להתחמק מלתת תשובה ישירה: תצביעו בעד חסינות לנתניהו, והפיכת משרד ראש הממשלה לעיר מקלט, או לא? תתנו יד לפגיעה בדמוקרטיה כדי שאיש אחד יוכל לחמוק מעונש, או לא?".

נזכיר כי בשבוע האחרון, לקראת ההפגנה הגדולה במוצאי שבת מפגינים פעילי 'כחול לבן' מול ביתם של בכירי הקואליציה העתידית וקוראים לחברי הכנסת "לא לתת יד להרס הדמוקרטיה והפיכת ישראל לטורקיה".