מוכנים לקפוץ?
מוכנים לקפוץ?צילום: iStock

גם אם אתם מרגישים שכבר תפסתם מספיק טרמפים בזמן האחרון, ייתכן שתרצו לשקול את הטרמפ החדש שמציעה אובר. הנסיעה אולי בתשלום, אבל היא כוללת טיול בצוללת ואפילו טיסה במסוק עד בדרך חזור.

שירות חדש מבית "אובר" (Uber) מציע טרמפ מסוג אחר מכל מה שהכרתם.

החברה, שמתמחה בקישור בין אנשים המחפשים טרמפים ובין נהגים בתשלום, הצליחה להפוך כל בעל רכב לנהג מונית אפשרי, והורידה את מחירי המוניות ברחבי העולם. בארץ, החברה אמנם הוצאה מחוץ לחוק, אבל אתם עדיין יכולים לנסות לתפוס טרמפ עם הצוללת החדשה שלה בשונית האלמוגים הגדולה באוסטרליה.

לפי הודעת החברה, ממחר (שני) ובמהלך החודש הקרוב, תהיה אפשרות להתנסות בצוללת השיתופית הראשונה בעולם. הצוללת, שזכתה לשם scUber, תפעל בשונית הגדולה באוסטרליה, ותאפשר לכל אחד לצפות מקרוב באחד מפלאי העולם. השונית הענקית, שניתן אף לראותה מהחלל, מאכלסת בתוכה אלפי זנים ייחודיים של דגים ואלמוגים, שהפכו אותה לאחד מאתרי הצלילה המבוקשים ביותר בעולם.

גם אותו תוכלו לפגוש בשונית הגדולה
גם אותו תוכלו לפגוש בשונית הגדולהצילום: iStock

מי שינסה את השירות החדש, יוכל להזמין את הצוללת למיקום המדויק שלו על החוף האוסטרלי, וליהנות מנסיעה של שעה בין האלמוגים והדגים. לאחר ההפלגה, ניתן לחזור עם מסוק פרטי שיקפיץ אתכם, בשירות מושלם, בחזרה אל האי הסמוך.

הנסיעה בצוללת, יחד עם הטיסה שלאחריה, עולה בסך הכל כ2,000 דולר לשני נוסעים. במידה וגם המחיר הזה יקר מדי עבורכם, קיימת גם אפשרות להשיג נסיעה חינם. מי שמתגורר במדינה בה אובר פועלת, יכול להיכנס לאתר החברה ולהסביר ב25 מילים או פחות, מדוע דווקא לו מגיע לזכות בכרטיס חינם. התשובות היצירתיות ביותר יוכלו לזכות את בעליהן במימון הטיסה הלוך חזור, חמישה ימים בבית מלון מקומי וכמובן נסיעה בצוללת.

במידה והפרויקט הניסיוני יצליח, אובר מקווה להפוך את הנסיעות בצוללת השיתופית לאטרקציה קבועה, ולאפשר לתיירים מכל העולם לחזות בפלאי השונית גם בלי שיצטרכו ללמוד לצלול בעצמם. אבל גם אם אתם לא מתכננים לקפוץ לאוסטרליה בקרוב, מוזמנים לראות טעימה מהחיים המופלאים של השונית.רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!