זרוע הים בברכת מזל טוב לצה"ל בעמוד הפייסבוק
זרוע הים בברכת מזל טוב לצה"ל בעמוד הפייסבוקצילום: צילום מסך פייסבוק

אתמול (ראשון) חל יום ההולדת ה-71 לצה"ל, ובדף הפייסבוק הרשמי של 'זרוע הים' החליטו לברך את צה"ל ברשומה (פוסט) בו כתבו "מזל טוב אבא! צה"ל - צבא ההגנה לישראל".

התגובות לפוסט לא איחרו לבוא וחלקן משעשעות ביותר. למשל, חברת החשמל הגיבה "מזל טוב היינו שולחים מתנה, אבל גם ככה הרס״רים אצלכם אוהבים להחרים מכשירי חשמל". בזרוע הים לא נשארו חייבים והגיבו: "מזמנים את שקע ותקע למילואים שיעשו קצת סדר".

חיל המשטרה הצבאית הגיבו לפוסט וכתבו "אבא אני בדרך עם המתנה. יש מצב שמישהו מדליק לי דוד? כולם מתרחקים ממני באוטובוס..." גם אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה רשמו: "סליחה שאיחרנו למסיבה, היינו אחראים על הכיבוד. מישהו צריך הובלה לאפטר פארטי?".

אגף התקשוב וההגנה בסייבר כתבו: "איך לא הזכרתם בקבוצה המשפחתית? מזל טוב ותשמרו על קשר! (ותקשוב)".

דובר צה"ל, תא"ל רונן מנליס לא פספס את ההזדמנות וכתב: "אל תשכחו מי היה פה בשביל להודיע שנולדתם. יום הולדת שמח צה״ל!"

תגובה משעשעת במיוחד נכתבה על ידי העיתונאי והחייל מלך זילברשלג שהגיב: "מזל טוב צה''ל, מה כבר אפשר לאחל למישהו שלקח לי הכל?" הדף הרשמי של צה"ל הגיב לו: "מלך, גש רגע", ובתגובה כתב אביו, דודי זילברשלג, "אז אני מבין שאתה לא בבית בשבת".

קופת חולים כללית רשמה: "מזל טוב צה"ל, אל תשכח ממי קיבלת את התכונה הכי טובה שלך, גימלים".

מיטב, היחידה האחראית על גיוס המלש"בים, הגיבה לפוסט: "מזל טוב אבא! ממשיכה לגייס לך נכדים", ודף הפייסבוק 'תיכוניסטים מצייצים' הגיב: "המון מזל טוב. אגב, יש מצב שתדברו דקה עם אחותכם מיטב שתענה לנו בטלפון?"