"לומדים להכיר את המשטרה"

טקס סיום לימודי משטרה בכפרי הנוער נערך במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש.

ערוץ 7 , כ"ג באייר תשע"ט

להכיר את עבודת המשטרה מקרוב
להכיר את עבודת המשטרה מקרוב
צילום: הודיות

טקס סיום ללימודי משטרה בכפרי הנוער השונים ברחבי הארץ נערך במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש.

בין המסיימים היו 18 תלמידים מכפר הנוער הודיות שבגליל התחתון ומתוכם שני תלמידים קיבלו תעודות הצטיינות.

הטקס נערך במכללה הלאומית של המשטרה בבית שמש, בהשתתפות ממלא מקום מפכ"ל המשטרה, ראש אגף הדרכה, ראש הרשות למניעת סמים ואלימות, ראשי אגפים ממשרד החינוך ומשרד הקליטה, מנהלי כפרי הנוער ואורחים נוספים.

"התלמידים עמדו גאים על הבמה והרגישו תחושת סיפוק על התהליך שהם עברו במשך שלוש שנים. אני גאה בחניכים שעברו תהליך משמעותי שילווה אותם בשירות הצבאי ובהמשך החיים", אמר רב פקד שימי קרן.

"עברתי שנה משמעותית, במהלכה אני מרגיש שלמדתי להכיר את עבודת המשטרה מקרוב. למרות שבהתחלה זה היה מוזר, אני גאה ללבוש את מדי המשטרה. אני מאמין שהמסע הזה ילווה אותי גם בשירות הצבאי", סיפר תלמיד כיתה י"ב.

אחוז גבוה מהבוגרים שסיימו את לימודיהם במגמת משטרה זכאים לבגרות מלאה ולמעלה מ- 90% מהם עתידים להתגייס לשירות צבאי או לאומי.

מנכ"ל כפר הנוער הודיות, אלי שטיין, אמר "בשם כל הצוות החינוכי בכפר הנוער הודיות אני מברך את הבוגרים. אנו רואים חשיבות עליונה בפרויקט לימודי המשטרה ושמחים על כך שמשנה לשנה הביקוש גדל בהתמדה".

עוד אמר שטיין כי "אין דבר משמח ביותר מלקבל טלפון מאחד הבוגרים ולשמוע שהוא התברג לתפקיד משמעותי בצבא או במשטרה. אנו מודים למארגני הטקס על האירוח ומאחלים לבוגרים הצלחה בהמשך דרכם".