"לעזור ולסייע לסביבתנו ככל שניתן"

רמ"ט איגוד ישיבות ההסדר היוצא מולי יסלזון הקדיש את ביקור הפרידה בישיבת ההסדר בכרמיאל לנושא בריאות הנפש והרגישות לסביבה ולחברים.

ערוץ 7 , כ"ה באייר תשע"ט

"לעזור ולסייע לסביבתנו ככל שניתן"-ערוץ 7
נפרדים ממולי יסלזון
צילום: באדיבות ישיבת ההסדר בכרמיאל

רמ"ט איגוד ישיבות ההסדר היוצא, מולי יסלזון, הגיע אמש (רביעי) לביקור אחרון בישיבת ההסדר בכרמיאל ושוחח עם תלמידי הישיבה וצוות הרבנים.

בשיחה עסק יסלזון בנושא בריאות הנפש והסביר על החשיבות הצורך של כולם להיות ערניים לסביבתם ולחבריהם ולדעת להפנות אותם לטיפול מקצועי בעת הצורך. יסלזון פרש את הנושא וחשיבותו בפני הנוכחים ונתן כלים מעשיים לנוכחים כך שיוכלו לזהות, להפנות ולסייע למתמודדים עם מצוקות נפשיות.

בדבריו, ציין יסלזון כי הישיבה בכרמיאל הייתה מהישיבות הראשונות אותם הוא ביקר בכניסתו לתפקיד ולכן הוא מרגיש חובה וזכות להיות פה לקראת סיום תפקידו, הוא בירך את הישיבה שתמשיך לגדול ולהעמיד תלמידי חכמים ראויים.

השיחה עברה מהר מאוד להיות פגישת פרידה כאשר ראש ישיבת ההסדר בכרמיאל הרב יעקב ידיד החליט להעניק ליסלזון תעודת הוקרה ותודה מטעם הישיבה. הרב ידיד הודה למולי יסלזון על השינוי המבורך בשנים האחרונות באיגוד, תנופת הרוח שעורר בישיבות ועל יצוגן מול צה"ל ומשרדי הממשלה השונים.

לדברי הרב ידיד, "במסגרת הציווי 'לא תעמוד על דם רעך' נדרש מכולנו, גדולים וקטנים, לשים לב לחברים, למשפחה ולסביבתנו כולה, להבחין בקשיים ובבעיות איתם אנשים מתמודדים, לנסות לסייע ככל הניתן ובעת הצורך להפנות אותם לעזרה מקצועית. הפגישה היום הייתה הזדמנות נהדרת להודות למולי ולהנהלת האיגוד על עשייה ענפה ומשמעותית להגדלת עולם התורה הדתי-לאומי, חיזוקו והאדרת התורה הגואלת. אנו מברכים את מולי שיראה ברכה בכל מעשה ידיו ובכל אשר יפנה ישכיל ויצליח".

כזכור, בקרוב יכנס לתפקיד ראש מטה איגוד ישיבות ההסדר אורי פינסקי (42) מנכ"ל ישיבת רמת גן בשני העשורים האחרונים ותושב העיר רמת גן, ויחליף את יסלזון בתפקידו.