משפחת פולד בבית ארי ברובע המוסלמי

מרים פולד, אלמנתו של ארי פולד הי"ד הגיעה לסיור יחד עם בני משפחת פולד בבית החדש שנקנה בעיר העתיקה על שמו של ארי פולד.

פולד אמרה: "אם ארי מסתכל אני מקווה שהוא גאה שנקרא בית על שמו. חבל שזה היה צריך לקרות ככה אבל זה עוד צעד קדימה לקראת המטרה להחזיר את עם ישראל לארצינו".

היא הוסיפה, "מגיע לנו להיות פה, ארי היה יהודי גאה, לא התנצל על כלום. מגיע לנו להיות פה אנחנו העם הנבחר".

פולד סיפרה על הפעילות שהם מתכננים ליום ירושלים. "ביום ירושלים נקים עמדות בפארק העצמאות, בממילא, בשער שכם. כל מי שהיה מדבר רע על ירושלים ארי היה נלחם נגדו, ירושלים אצלו זה היה בדם, בנפשו. אז אנחנו נחלק מדבקות וצמידים לכבוד ארי ולכבוד יום ירושלים ולכבוד כל עם ישראל שיגיע לירושלים לחגוג את שחרור ירושלים, העיר שלנו".

דני פולד דיבר בבית החדש על שנקנה על שמו של ארי אחיו. "באירוסין של תמר, אבא שלי שהוא רב ותלמיד חכם, הסתכל עליי בעיניים ואמר לי 'אין מה לעשות צריך להמשיך'. אני בחיים לא מתקן את אבא שלי אבל צריך להוסיף איזה סייג, יש מה לעשות ואנחנו בוחרים להמשיך, וזו הדרך של ארי, בשביל זה הוא חי יום יום דקה דקה ובשקט עשה את הדברים הנכונים והאמיתיים. על בסיס מה שהוא עשה אנחנו זוכים לעמוד כאן וזוכים לראות את התוצאות".

ארי פולד הי"ד נרצח לפני כשמונה חודשים נרצח בפיגוע דקירה שבוצע באיזור סופר "רמי לוי" בצומת גוש עציון. צוותי מד"א העניקו לו תחילה טיפול ראשוני ופינו אותו במצב אנוש לבית החולים שערי צדק בירושלים ולאחר פעולות החייאה רבות צוותי הרפואה קבעו את מותו.

לפני שהתמוטט הספיק פולד לירות במחבל יחד עם אזרח נוסף ומאבטח. המחבל, בן 17 וחצי תושב יטא ליד חברון, נורה, נוטרל ונפצע באורח בינוני. לאחר מותו הוענק לו עיטור גבורה אזרחי על שהפגין אומץ לב וגבורה בעת שנאבק במחבל שדקר אותו למוות בפיגוע בצומת גוש עציון בחודש שעבר, ובכך הציל חיי אזרחים.

עטרת כהנים הוקמה בשנת 1979 כדי לחבר את העיר העתיקה ואת השכונות סביבה ולשמור על ירושלים מאוחדת לנצח נצחים.

פעילות העמותה יצרה רצף אסטרטגי שמחבר את המזרח למערב, את הקודש לחול. ומביא הרבה אור על החושך.

היום יותר מתמיד. אנחנו מחוייבים להמשיך ולשחרר את ירושלים, יש לנו תוכנית, יש לנו דרך ויש לנו אמונה שנצליח. ביחד איתכם נמשיך גם היום. לשחרר את ירושלים.

בשנה שעברה בזכות התורמים הגדלנו את מספר המשפחות היהודיות במזרח ירושלים, המשכנו בגאולת קרקעות ובתים, והשנה ללקראת פרסום תוכנית ה-100 אנחנו רוצים לקבוע עובדות בשטח ולהכניס עוד 1000 משפחות למזרח ירושלים.

למרות הטרור -ממשיכים לשחרר את ירושלים. גם היום.

למען בניין ירושלים - ממשיכים לשחרר את ירושלים. גם היום.

הקמפיין מתחיל. 48 שעות. 3 מיליון. עשרות מתנדבים שיתקשרו ויעשו הכל כדי שננצח את הטרור שרוצה להוציא אותנו מכאן ובעיקר כדי שירושלים תבנה ותכונן לאחר 2000 שנות גלות על ידי גאולת בתים וכניסת משפחות חדשות שיחזקו את ריבונותה של מדינת ישראל בבירתה.

ותתקיים בנו הנבואה "עוד ישבו זקנים וזקנות ברחובות ירושלים מרוב ימים וילדים וילדות ישחקו ברחובותיה"

בואו להיות שותפים איתנו

צילום: משפחת פולד בבית ארי בעיר העתיקה
צילום: משפחת פולד בבית ארי בעיר העתיקה
צילום: משפחת פולד בבית ארי בעיר העתיקה
צילום: משפחת פולד בבית ארי בעיר העתיקה
צילום: משפחת פולד בבית ארי בעיר העתיקה
צילום: משפחת פולד בבית ארי בעיר העתיקה