סיטרואן C5 איירקרוס
סיטרואן C5 איירקרוס צילום: רונן טופלברג

קבוצת לובינסקי משיקה בישראל את סיטרואן C5 איירקרוס החדש, שינסה להחזיר את סיטרואן למרכז הבמה בקטגוריית הרכב המרכזית והמתפתחת ביותר, קטגורית C-SUV.

הרכב מביא עמו מספר יתרונות ייחודיים חשובים ביחס למתחריו, כמו תוכנית ה-Citroen Advanced Comfort, מושבים ארגונומיים מפנקים במיוחד, שלושה מושבים עצמאיים ונפרדים מאחור.

בנוסף: תא המטען הגדול ביותר בקבוצה, בידוד מרעשים ע"י זיגוג כפול בחלונות הקדמיים (ברמת אבזור SHINE PK), מערך שלם ומקיף של מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות לסיוע לנהג במניעת תאונות, מנועים מתקדמים וחזקים לצד תיבות 8 הילוכים פלנטריות ועוד.

העיצוב החיצוני של סיטרואן C5 איירקרוס החדש מעניק לו מראה מקורי וייחודי בנוף המוטורי המקומי והוא אורז בצורה חכמה את מידותיו הגדולות. נוסעיו ייהנו מחיבוק מפנק בזכות המושבים החדשים שבעזרת תוספות ריפוד מדויקות, יעבירו תחושה נעימה מהרגע הראשון וכמובן בישיבה ממושכת. סיטרואן C5 איירקרוס החדש בנוי על הפלטפורמה המודולרית של קבוצת PSA, ה-EMP2.

ה-C5 איירקרוס יציע מרחב פנימי מצוין בזכות בסיס גלגלים של 273 ס"מ, רוחבו עומד על 185.9 ס"מ וגובהו 169.5 ס"מ. מידות נדיבות אלה יוצרות גם את תא המטען הגדול ביותר בקבוצה עם נפח של 580 ליטר עם מושבים במצבם הרגיל, עד 720 ליטר כאשר שורת המושבים האחורית משוכה לפנים ועד 1,630 ליטר כאשר המושבים האחוריים מקופלים.

בזכות תכונות ויתרונות אלה, סיטרואן C5 איירקרוס החדש מביא עמו רוח חדשה לקבוצת הקרוסאוברים וה-SUV בישראל ומעלה בה את הרף באופן חסר תחרות בכל הקשור לנוחות הנסיעה וה-NVH של הרכב. ה-C5 איירקרוס החדש יחזק את מעמדו עם שלל מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות מתקדמות לסיוע לנהג לצד מגוון צבעים רחב, אבזור עשיר, יחידות כוח מודרניות, גמישות וחסכוניות וכמובן תא הנוסעים הייחודי לו.