הכדורגל הישראלי סופד לאשת הנשיא

לצד מספידים רבים, גם ראשי הכדורגל הישראלי ומועדון הכדורגל של בית"ר י-ם בראשה עמד בעבר הנשיא ריבלין, סופדים לנחמה ריבלין ז"ל

נרי וייס - ערוץ 7 , א' בסיון תשע"ט

נחמה ריבלין
נחמה ריבלין
צילום: לע"מ

גאים על הזכות שהייתה לנו להכיר את הגברת נחמה ריבלין. כך אמרו היום (שלישי) בהתאחדות לכדורגל עם היוודע דבר פטירתה של רעיית נשיא המדינה, נחמה ריבלין.

נחמה בת ה-73 עברה השתלת ריאה לפני כשלושה חודשים, בשל מחלת פיברוזיס ריאתי ממנה סבלה בשנים האחרונות והבוקר הלכה לעולמה בבית החולים בלינסון שבפתח תקווה.

בההתאחדות לכדורגל שמקיימת אירועים רבים עם נשיא המדינה בהם גם לקחה חלק רעייתו, נחמה ז"ל, הביעו צער על פטירתה.

בהודעה לכלי התקשורת נכתב כי "הקשר האמיץ, החברי, האוהב בין הנשיא לרעייתו נגלה גם לעינינו במפגשים עם בני הזוג ובמיזמים חברתיים וספורטיבים אותם מוביל כבוד הנשיא. ההתאחדות שולחת תנחומים כנים למשפחת ריבלין וגאה על הזכות שהיתה לנו להכיר את הגברת נחמה ריבלין. יהי זכרה ברוך".

גם מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים, בראשו עמד הנשיא ריבלין כששימש יו"ר המועדון הירושלמי, ספדו לרעיית הנשיא כשאמרו "מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים משתתף בצערם של נשיא המדינה ומי שהיה יו״ר המועדון בעבר מר ראובן 'רובי' ריבלין ובני משפחתו בלכתה של רעייתו, אמם, סבתם נחמה. יהי זכרה ברוך".

גם מנהלת הליגות בכדורגל והעומד בראשה, היו"ר ארז כלפון ספדו לגברת ריבלין כשאמרו: "קיבלנו בעצב רב את הידיעה על פטירתה של נחמה ריבלין ז"ל. בית הנשיא, שחיבק אליו את עולם הכדורגל כגורם מחבר ומאחד של ארבעת שבטי העם, יחסר את תרומתה של נחמה ז"ל.
משפחת הכדורגל הישראלי מחזקים את נשיא המדינה ומשפחתו ברגע קשה זה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il