מכה קשה לנבחרת ברזיל

8 ימים לפני טורניר הכדורגל הגדול של דרום אמריקה - הקופה אמריקה, נפצע כוכבה של נבחרת ברזיל ניימאר בצורה קשה במשחק ידידות

נרי וייס - ערוץ 7 , ג' בסיון תשע"ט

ניימאר במדי ברזיל. יחסר לנבחרת
ניימאר במדי ברזיל. יחסר לנבחרת
צילום: רויטרס

טורניר הכדורגל 'קופה אמריקה' שנחשב לאחד הטורנירים היוקרתיים בכדורגל העולמי, ייפתח בעוד 8 ימים ובנבחרת ברזיל, הפייבוריטית הנצחית לזכיה בכל טורניר עולמי ומארחת הטורניר, חוששים עד מאוד.

הטורניר בו משחקות נבחרות הכדורגל הדרום-אמריקאיות, בדומה למפעל היורו האירופי, נחשב עבור רבים מהמדינות המשחקות בו ואוהדיהן הרבים, ליוקרתי לא פחות מהמונדיאל כשזכיה בו היא בעיקר הצהרה מי המדינה החזקה ביותר ביבשת בו הכדורגל הוא החשוב ביותר עבור רבים.

מי שספגה היום (חמישי) מכה אנושה לקראת פתיחת הטורניר הדרום-אמריקאי זו נבחרת ברזיל. אחרי שבימים האחרונים נקשר שמו של כוכבה ומי שנחשב לשחקן הרכש היקר ביותר בעולם, ניימאר, לפרשיה מחוץ לעולם הספורט שהעמידה את שיתופו בטורניר היוקרתי בספק בשל הצד המנטלי, הבוקר הודיעה ברזיל כי ניימאר אכן לא ייקח חלק במשחקים החשובים למדינה שמתקיימת בברזיל - בשל פציעה קשה.

היה זה אמש כאשר ניימאר נפצע בקרסולו בניצחון 0:2 על קטאר במשחק הכנה לקראת הטורניר. בדקה ה-17 תוקל ניימאר במרכז המגרש על ידי שחקני קטאר, ומה שנראה היה בתחילה כפציעה קלה התברר הבוקר כשבר בקרסול - דבר שיביא להיעדרותו שלו מהטורניר החשוב לו ולמדינתו.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il