"להיות עם נורמלי בארצנו"

מאות הפגינו בכניסה לירושלים בעצרת ל'חיזוק ערכי המשפחה' במחאה על מצעד הגאווה. הרב קוסטינר: "שקר, שחיתות וצביעות".

ערוץ 7 , ג' בסיון תשע"ט

מאות מפגינים השתתפו הערב (חמישי) בעצרת לחיזוק המשפחה וקדושת ירושלים בסמוך לכניסה לבירה.

העצרת התקיימה תחת הכותרת "להיות עם נורמלי בארצנו - אומרים כן למשפחה".

בעצרת השתתפו הרב צבי ישראל טאו ראש ישיבת הר המור, הרב צבי קוסטינר, ח"כ מוטי יוגב, רבנים ואישי ציבור.

הרב דרור אריה מתנועת חזון אמר באירוע, "יש פה נוער אמיץ, נורמלי, בריא, שאומר לכל העולם שירושלים עיר הקודש היא עיר שמוציאה לעולם את הבשורה הנצחית שאין תחליף לאבא ואמא. שאבא ואמא שווה משפחה. אבא ואמא הם הבסיס של התא המשפחתי, של האומה, אין תחליף בעולם לאבא ואמא".

"הנוער שלנו האהוב והיקר פועל מלא מרץ, מלא שמחה, מלא אור, ואף אחד לא ישתיק את הקול הבריא והאמיץ, את הזכות הבסיסית שלנו לומר בקול גדול את האמת - אין תחליף לאבא ואמא, ומשפחה יש רק אחת", הוסיף הרב אריה.

ח"כ מוטי יוגב אמר כי "כשנאמר אבא, אמא, ילדים, זו האחריות. נולדנו מכבדים את הורינו, כבד את אביך ואת אמך ואנחנו ממשיכים את החיים, ממשיכים לגלות את הקב"ה בעולם. זו הנורמליות והטבעיות של החיים. דורות על דורות של אבא, אמא וילדים. אלה החיים הטבעיים. אנחנו כאן במדינת ישראל, מדינה יהודית ודמוקרטית, שני עמודים איתנים, וחובתנו ושליחותינו לחזק את חוסן המשפחה בישראל".

"מדינת ישראל היא אי של יציבות, ואם בעולם יש תפיסות כאלה ואחרות, הרי שהתורה באה לעשות סדר באי סדר. מגדלור ענק שמאיר את דרכנו. כל תרבות ינקה מאותה נקודה של מתן תורה לעם ישראל. בעז"ה שנזכה להעניק מהאור הגדול הזה לכל ישראל ולעולם כולו", סיכם יוגב.

הרב צבי קוסטינר, ראש ישיבת מצפה רמון, אמר, "אפילו בני נוח מצווים על המצוות האלו. למה, כי זה הנורמליות של האדם. קל וחומר בן בנו של קל וחומר הנורמליות של עם ישראל, משפחה. עם ישראל אומר את הדבר, כל הזמן מנסים להשתיק ולא יעזור כלום. התרגלנו מאברהם אבינו, מסירות נפש לש גוף ורוח, אומרים את האמת בכל מקום".

"מה זה משפחה? אבא ואמא. הם עושים מצעד גאווה, בחוצפתם השחצנית. תועבת ה', משכבי זכר תועבה. אסור אסור אסור. אנחנו אומרים בירושלים עיר הקודש - תעיפו את כל הדברים האלה מפה, מכל עיר בארץ ישראל. קודם כל קדושת ירושלים. להוציא את כל השטויות מירושלים. בית המשפט, בג"ץ, מושחתים וצבועים. אל תתבלבלו, השקר הזה, מה עם הרגשות של כל תושבי ירושלים? ושלט אחד שלנו מורידים. מושחתים. צבועים. דיקטטורה של בג"ץ בגימטריה המן. מספיק עם השקר הזה, השחיתות הזו, הצביעות הזו", סיכם הרב קוסטינר.