ביטן: שרה רוצה שבעלה ינצח

יו"ר הקואליציה לשעבר דוחה את הטענות להתערבות של רעיית ראש הממשלה בהחלטה שלא לשריין את שקד בליכוד, "זו שמועה שמנסים לנפח אותה".

ערוץ 7 , ז' בסיון תשע"ט

ביטן: שרה רוצה שבעלה ינצח-ערוץ 7
דוד ביטן
צילום: אסתי דזיובוב/TPS

חבר הכנסת דוד ביטן (ליכוד), יו"ר הקואליציה לשעבר, דחה הבוקר (שני) את הדיווחים לפיהם שריונה של השרה לשעבר איילת שקד בליכוד נמנע בעקבות ווטו שהטילה רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו.

"זו שמועה שמנסים לנפח אותה", טען ביטן בראיון ל"חדשות הבוקר" בערוץ 12, "שרה רוצה בטובת בעלה, שימשיך להיות ראש ממשלה ושינצח בבחירות".

"היא פועלת במובן הזה, לא במובן האישי לפי אם היא כן אוהבת או לא אוהבת מישהו. אנחנו לא צריכים להיות חברים של אף אחד, כולם צריכים לעבוד ביחד להצלחת המחנה הלאומי והליכוד"", הוסיף ביטן.

למרות שתמך בצירוף שקד לליכוד, ביטן סירב למתוח ביקורת על החלטתו של ראש הממשלה נתניהו לפטר את שרת המשפטים הפופולרית.

"אני לא רוצה לדבר במונחים של טעויות, זאת החלטה של ראש הממשלה", ציין ביטן, "אני לא ארעיף על איילת שקד שבחים ומחמאות בתקופת בחירות. סביר שהיא תתמודד מולנו ואני לא מתכוון לחזק אותה. את דעתי עליה כולם יודעים, אבל ראש הממשלה החליט משהו ואנחנו מתקדמים קדימה".

בהמשך סירב ביטן להעריך באיזו מסגרת פוליטית תתמודד שקד בבחירות הקרובות, "לא בטוח שהיא תרוץ. יש לה הצעות מהסקטור הפרטי, היא יכולה לקחת פסק זמן, זה לא יזיק לה, ולהצטרף לליכוד בבחירות הבאות. לדעתי בנט ירוץ במפלגה שלו, וזהו".