להכין בקבוק לתינוק - מהסמארטפון

מתקן טכנולוגי דמוי בר מים מאפשר להכין בקבוק בעזרת אפליקציה בלי להתעסק עם פורמולות ותהליך ההכנה.

ערוץ 7 , ח' בסיון תשע"ט

מתקן טכנולוגי להורים מאפשר הכנה מהירה ואוטומטית של בקבוק לתינוקות בתוך 8 שניות בלבד.

המכשיר נקרא בייבי בר Burabi וניתן לתפעול גם מרחוק דרך הסמארטפון. המתקן מעוצב כבר מים אלקטרוני ומתאים להצבה על השיש או בכל מקום אחר בבית ולתוכו נמזגים מים.

הבייבי בר מחשב ומערבב בדייקנות את אבקת הפורמולה עם המים בכמות הנכונה ובטמפרטורה המתאימה לתינוק, והתוצאה היא הבקבוק המושלם: במרקם ובחום המדויקים, ללא גושים וללא בועות. כמות המזון יכולה לעלות בהדרגה בהתאם למינון המדויק שמתאים לתינוק, ולא בקפיצות גדולות של עשרות מ"ג לפי יכולת המדידה הידנית של ההורים.

בזכות ההכנה המהירה התינוק לא צריך לחכות יותר מכמה שניות לבקבוק, דבר שהוא קריטי במיוחד באמצע הלילה. להורים נחסך זמן יקר ואין תקלות בעת שקרוב משפחה או מטפלת מחליפים אותם.

המכשיר מתחבר לרשת האינטרנט הביתית וניתן באמצעות אפליקציה יעודית להפעילו מרחוק ולצפות בנתונים על היסטוריית האכילה של התינוק, ובהמלצות ביחס להתקדמות האכילה. האפליקציה המופעלת באמצעות הסמארטפון יודעת לזהות את סוג תחליף החלב על פי סריקת ברקוד ולהתאים את התוכנית.

לבייבי בר 18 חיישני בטיחות, המיועדים להבטיח פעילות רציפה ומתן תרכובת חלב מדויקת לתינוק, נעילה מפני שימוש על ידי ילדים, פונקציית ניקוי אוטומטי ותאורת לילה.

חברת ביו בי, המשווקת את Burabi בייבי בר, הוקמה על ידי שלושה יזמים - שי כהן, יוסף נחמני ובן כלפון - בעלי רקע שיווקי וטכנולוגי. בכוונתם להרחיב את סל המוצרים של החברה למכשירים דיגיטליים נוספים לטיפול בתינוק ולשווק את המוצרים המתקדמים גם לשוק המוסדי.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il