יובל זוסמן לערוץ 7: "רוצה להישאר צנוע ולעבוד קשה"

שחקנה הצעיר של מכבי תל אביב חוגג את האליפות ומספר בשיחה עם ערוץ 7 על הציפיות לקראת הדראפט ב-NBA ועל העונה הקשה שהסתיימה.

ניצן קידר - ערוץ 7 , י"א בסיון תשע"ט

יובל זוסמן, בורג משמעותי מאוד באליפות של מכבי תל אביב, חגג עד השעות הקטנות של הלילה יחד עם שחקני הקבוצה אליפות שנייה ברציפות, הישג משמועתי, עבור הקבוצה שמחזיקה בשיא של רצף האליפויות הגדול ביותר בליגה אי פעם.

"בסך הכל אני שמח שניצחנו בסוף כל השנה המדהימה הזאת. העונה התחילה לא טוב, אבל היתה עלייה גדולה בהמשך. פגע בנו שלא הגענו לשמונה הגדולות, אבל יצרנו בסוף העונה רצף ניצחונות מצויין, האליפות היתה הדבר היחיד שהתרכזנו בו בחודשיים האחרונים ואני שמח שעשינו את העבודה", אומר זוסמן לערוץ 7.

לשאלה האם העונה הזו הכינה אותו לקראת אפשרות של מעבר ל-NBA - בשל החלטתו להירשם לדראפט הקרוב - ענה זוסמן, "קודם כל אני עוד לא שם, אבל העונה הנוכחית גרמה לי להבין דברים בצורה הרבה יותר פרופורציונלית. זה לזכות המאמן ועוזרו שנתנו לי את כל הביטחון האפשרי ואני מודה להם על כך. אני יודע שהייתי יותר משמעותי העונה".

עם זאת, זוסמן בן ה-21 מעדיף לשמור על פרופיל נמוך. "אחרי החגיגות נמתין לראות מה קורה בדראפט ואתפלל שאבחר. אני רוצה להישאר צנוע ולעבוד קשה. אני שמח על ההזדמנות הזאת. אני חי את הרגע ומקווה להמשיך ולהשתפר", הוא מסכם.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il