עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד איתמר בן גבירצילום: עוצמה יהודית

הבחירות בלשכת עורכי הדין יתקיימו ביום שלישי השבוע. היות והבחירות גורליות ביותר וכאיש ציבור נדמה לי שנכון יהיה לשתף אתכם בהצבעה שלי.

ליו"ר לשכת עורכי הדין - אתמוך בעו"ד ציון אמיר על פניו של עו"ד אבי חימי, שהודיע כי נציגו בוועדה למינוי שופטים יהיה השופט בדימוס יורם דנציגר. אסור להחזיר את הלשכה לימים בהם היא עבדה אצל קבוצת השופטים האקטיביסטים שמנהלים את המדינה. אסור לתת לשמאל לנהל את הלשכה וכפועל יוצא את המדינה.

למועצה הארצית - חברי עורכי הדין יצחק נטוביץ ,יוסי וייצמן אבינעם גואלמן, יעל דולב ועוד מסיעת אמונה במשפט, נאבקים למען עיצוב מערכת המשפט. הם עושים עבודה נפלאה בהטמעת המשפט העברי, חיזוק ערכים יהודים וצביון יהודי וציוני. חייבת להיות רשימה עם אג'נדה ציונית יהודית חזקה מאוד במועצה. מקווה ומייחל ליום שחברי נטוביץ יהיה חבר בועדה למינוי שופטים. מתפלל בשבילם ואצביע למענם.

יו"ר ועד מחוז ירושלים - עו"ד אשר אקסלרד מצליח לגרום לכל קצוות הקשת להצביע למענו ולא בכדי. מעבר לכך שאשר הוא אדם נפלא עם אהבת ישראל עצומה, הוא פה ואוזן לכל עורך דין במחוז ירושלים. אשר דואג לכולם, מתחבב על כולם, פיו וליבו שווים והוא שליח ציבור אמיתי. אבחר בו כי הוא דואג לכל עורכי הדין בירושלים ואצביע עבורו כי עורכי הדין בירושלים ראויים לקבל שליח ציבור כזה.

רשימה במחוז ירושלים- כאן יש לי התלבטות לא פשוטה בין חבריי עורכי הדין מוטי חזיזה, יואב ללום, בנימין גרוסמן, אלי פרי, יעקב ביטון ברשימת אמונה במשפט לעומת אנשי לשכה וולנטרית ובהם חברי עו"ד מיכאל דבורין ועו"ד ערן בן ארי. נדמה לי שראוי לשנות את השיטה ויהיה זה נכון להפוך את הלשכה לוולנטרית ומאידך חשוב לי לחזק את האג'נדה הציונית יהודית בלשכה. ביום שלישי אקבל את ההחלטה.

באהבת ישראל
איתמר בן גביר