אבי דיכטר: לסרס את ראש המחבל

המחבל וחבר מרעיו לא היו מעזים לגרור בכוח ילדה פלסטינית ולאנוס אותה כפי שעשו לילדה יהודיה בגלל שהיא יהודיה, בגלל שהיא ילדה.

ח"כ אבי דיכטר , י"ד בסיון תשע"ט

אבי דיכטר: לסרס את ראש המחבל-ערוץ 7
ח"כ אבי דיכטר
צילום: הלל מאיר/TPS

ילדה יהודייה בת שבע, נגררת בכוח על ידי גבר פלסטיני אל תוך דירה בישוב שלה, סמוך לבית הספר בו לומדת, כשבדירה שותפיו הפלסטינים.

זעקותיה אינן עושות כל רושם על הגברים. ילדה בת 7 מוחזקת בידי גברים פלסטינים שעושים בה הכל, כולל אונסים אותה. לצדקנים הרואים בכך מעשה פלילי ולא לאומני, אני אומר שזהו פיגוע לאומני לפני כל מעשה פלילי.

המחבל בן ה-46 תושב דיר קדיס וחבר מרעיו, לא היו מעזים לגרור בכוח ילדה פלסטינית ולאנוס אותה בברוטאליות כפי שעשו לילדה יהודיה בגלל שהיא יהודיה, בגלל שהיא ילדה.

אחד הלוחמים המסתערבים של הפלמ״ח, ספר לי כי לפני הקמת המדינה, הסתובב אנס פלסטיני בעמק בית שאן ובצע מספר מקרי אונס אכזריים בבנות העמק היהודיות. יחידת המסתערבים של הפלמ״ח יצאה למקום מגוריו, שם חש חסין מפני הישוב היהודי, איתרה אותו וסירסה אותו (כן ממש סירסה אותו!) למען יראו וייראו.

את המחבל הנקלה הזה וחבר מרעיו, צריך לשפוט כמחבלים ולא כעבריינים פליליים. את ראשם ראוי לסרס כך שלא יראו אור יום ואת בתיהם להרוס (גם אם לא הרגו יהודי). נקמת ילדה יהודיה קטנה לא ברא השטן.