''כוונת ה-BDS - לחסל את מדינת ישראל"

בירושלים נפתח כנס בינלאומי למאבק בארגוני ה-BDS. השר ארדן: ''יהיו אצלנו יותר בחירות בשנה מאשר ב-15 שנים ברשות הפלסטינית".

תגיות: גלעד ארדן BDS
ניצן קידר , ט"ז בסיון תשע"ט

השר ארדן בכנס
השר ארדן בכנס
צילום: דוברות

השר לנושאים אסטרטגיים, גלעד ארדן, נשא דברים אמש (שלישי) בפתיחת הכנס הבינלאומי הגדול בעולם למאבק ב-BDS בהשתתפות מאות מנהיגים ופעילים פרו ישראליים מ-30 מדינות שונות.

"זהו ערב מלא השראה והישגים ואני חייב לציין בהומור שאפילו הבחירות הנוספות אצלנו מעוררות השראה גם כן - יהיו אצלנו יותר בחירות בשנה מאשר ב-15 שנים ברשות הפלסטינית. אכן, ישראל דמוקרטיה מאד תוססת", פתח ארדן.

הוא הודה למנהיגים והפעילים במאבק בארגוני החרם נגד מדינת ישראל. "התכוונתי למנות את ההישגים והניצחונות שלנו אבל למרבה המזל, מנהיג בכיר של 'מפקדת ה-BDS', סלאח חוואג'ה, כבר עשה את זה עבורנו. הוא הצהיר כי חשיפת הקשר בין ה-BDS וטרור הוא האיום הגדול ביותר עבורם. תודה לך סלאח".

השר הוסיף, "חרם על ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון, הוא חרם על ישראל כולה. פעילי ה-BDS טוענים שהם מתמקדים בהחרמת מוצרים מיו"ש. זה שקר ומצג שווא באמצעותו הם מנסים להסוות את כוונותיהם האמיתיות – לבודד את ישראל, לחתור תחת כלכלתה וביטחונה, ולחסל את קיומה כמדינה יהודית."

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במסר מוקלט, בירך את הנוכחים על חלקם במאבק ב-BDS. "הם מתחזים. הם טוענים שאינם אנטישמיים או אנטי יהודים, אלא רק 'מתנגדים למדיניות המדינה היהודית'. בעצם הם מתנגדים לקיומה של מדינת ישראל. זוהי תחפושת חדשה לדעה קדומה. אני מודה לכם על כל העבודה שאתם עושים ברחבי העולם למען ישראל. זהו קרב ששווה לקחת בו חלק".