סתיו שפיר
סתיו שפירצילום: קובי ריכטר/TPS

המועמדת לראשות העבודה, חברת הכנסת סתיו שפיר, מתייצבת היום (חמישי) לימינו של ראש המוסד לשעבר, שבתי שביט, אשר הותקף מימין ומשמאל בעקבות דבריו נגד בוחרי הליכוד.

לכל החנפנים והקרנפים: שמעתם איך מנהיגי הימין מדברים עלינו? רוצים תזכורת? רדו משביט. גיבור ישראל שמותר לו לחשוב מה שרוצה על בחירה אוטומטית באיש שהכניס שיטות של ארגון פשע לממשלה", צייצה שפיר בטוויטר.

"כשאהיה יו"ר העבודה ימי הגינויים, הלקאת המחנה והפחד ממה יאמרו בימין - יסתיימו. תתרגלו למנהיגות שבאה להילחם", הוסיפה שפיר.

מוקדם יותר הציג ח"כ עמיר פרץ המתמודד גם הוא על ראשות העבודה קו הפוך, ויצא נגד דבריו של שביט, "שבתי, יש לך חלק בביטחון ישראל אבל להצטרף למועדון ההתנשאות היא לא הדרך".

"יש לנו מאבק אידאולוגי מול הימין של סמוטריץ' ונתניהו ועלינו להוות מגדלור של אור ואחדות לקהלים שלא פתחנו בפניהם את הדלת כדי שירגישו שותפים", הוסיף פרץ והסביר, "אני רוצה להפיל את החומות ולוודא שדווקא הקהלים החדשים יהיו מפתח הניצחון".

נזכיר כי בראיון לעיתון "מעריב" שפורסם הבוקר תקף שביט בין היתר את השר סמוטריץ', "אתה מוכן לחיות במדינת ישראל שהוא מתאר? בארץ ישראל של סמוטריץ’ אני לא אשאר דקה".

''המלחמה שלי היא לא עם סמוטריץ'", הוסיף שביט, "אלא עם הליכוד בראשות נתניהו. הבוחרים שלו הם אנשים חסרי דעת, חסרי הבנה. הבייס הפוליטי שלו זה אנשים שהסף הנורמטיבי שלהם הוא בגובה דשא".