הפגנה מול מצעד הלהט"ב בבאר שבע

''צורה נורמלית זה אבא אמא וילדים", אמר הרב שמעון כהן, ''צריך לעסוק ביישובו של עולם. כל צורה אחרת של חיים עוסקת בחורבנו של עולם"

ערוץ 7 , י"ז בסיון תשע"ט

רוצים נורמליות במרחב הציבורי
רוצים נורמליות במרחב הציבורי
צילום: דוברות

עשרות בני אדם הפגינו הערב (חמישי) בבאר שבע במחאה על מצעד הגאווה שמתקיים בעיר.

בין המשתתפים - הרב צבי קוסטינר ראש ישיבת מצפה רמון, הרב שמעון כהן - ראש מוסדות בית מוריה בעיר, הרב דרור אריה מתנועת חזון, חבר מועצת העיר גדי מזוז ורבנים נוספים.

המשתתפים מוחים על מצעד הגאווה המתקיים בעיר בשעות אלו, זו השנה השלישית, ועל הנפת הדגלים ברחבי העיר כבר בשבוע שעבר, זמן רב לפני המצעד.

הרבנים נשאו דברים במקום, והמפגינים נשאו שלטים "אבא ואמא = משפחה". תושבים רבים בעיר עצרו והביעו תמיכה בהפגנה.

"נקעה נפשנו, אתם סוגרים לנו את העיר באר שבע בגלל מיעוט? פה באנו לומר את האמת, חזרנו הביתה לארץ ישראל בשביל להקים ממלכת כהנים וגוי קדוש", אמר הרב דרור אריה.

הרב שמעון כהן הוסיף "עם ישראל חי, ב"ה רוב עם ישראל חי בצורה נורמלית. צורה נורמלית זה אבא אמא וילדים, צריך לעסוק בישובו של עולם. כל צורה אחרת של חיים עוסקת בחורבנו של עולם".

"הניסיון של ארגוני הלהט"ב לכפות ערכים מעוותים על כל האוכלוסיה הוא לא נורמלי" אומר אחד ממארגני ההפגנה, "תושבי העיר באר שבע הצטרפו היום לקריאה הברורה והפשוטה, שיותר ויותר תושבים מערים שונות מצטרפים אליה - לעצור את הטירוף הזה, לחדול את המצעדים ואת כפיית האג'נדות על כולנו. מספיק עם הדגלים האלו, מספיק עם המצעדים. אנחנו רוצים נורמליות במרחב הציבורי''.