פייגלין: יהיו חיבורים

"לא יכולים לחכות עוד דור כדי להביא את הבשורה של זהות", אמר יו"ר המפלגה, "כל העולם כבר מבין את הרעיון של השוק החופשי, של השפע".

אורלי הררי - ערוץ 7 , י"ח בסיון תשע"ט

יו"ר מפלגת זהות, חבר הכנסת לשעבר משה פייגלין, התייחס אתמול (חמישי) לאפשרות שיתמודד לכנסת בבלוק טכני עם מפלגות ימין נוספות.

"אנחנו לא יכולים לחכות עוד דור כדי להביא את הבשורה של זהות, כל העולם כבר מבין היום את הרעיון של השוק החופשי, את הרעיון של השפע, צריך להביא אותו לארץ וצריך להביא אותו עם כוח", אמר פייגלין בשידור חי שקיים בדף הפייסבוק שלו.

פייגלין סיפר כי בימים האחרונים התקבלו פניות ממפלגות שהציעו לו שריון אך הוא דחה את ההצעות. ''אני מקבל פניות מאוד משמעותיות מכל מיני מפלגות, מקבל הצעות שהמשמעות שלהן היא שמקומי ואולי מקומו של עוד מועמד מ'זהות' בכנסת הבאה הוא מובטח.

''יש רק בעיה אחת עם ההצעות האלה: נהיה בכנסת הבאה בלי הבשורה של זהות, כי אין שום משמעות לכל הדברים הנכונים והמדויקים שזהות אומרת אם אין מאחוריהם כוח פוליטי. ולכן אין משמעות לישיבה שלי בכנסת בצורה כזו. הייתי כבר בליכוד ויכולתי להיות בכנסת הנוכחית. ברגע שהבנתי שהבשורה שלי לא יכולה להתקיים שם עזבתי את הליכוד''.

הוא הדגיש כי לא ייכנס לכנסת הבאה רק עם יכולת ליישם את המצע של מפלגתו. ''אנחנו נעשה חיבורים, אמרנו בדיוק עם מי אפשר לעשות חיבור שמעצים את הסינרגיה הזאת, שמעצים את הבשורה של זהות, שמאפשר ליישם אותה, ואמרנו עם מי אי אפשר. וזה לא יהיה בשום צורה אחרת. אנחנו נעמוד על כך. אני מבקש שתבינו שהמטרה היא התקווה, הבשורה, היישום של הדברים ולא חימום כיסאות".