מזון לכלבים - כל מה שאתם צריכים לדעת

כשאתם בוחרים מזון לכלב שלכם אתם צריכים לקחת בחשבון מספר דברים.

תוכן שיווקי , כ"א בסיון תשע"ט

מזון לכלבים. אילוסטרציה
מזון לכלבים. אילוסטרציה
צילום: iStock

כמי שמגדלים חיית מחמד אתם מחפשים להתאים את המוצרים ואת המאכלים לצרכיה של חיית המחמד שלכם.

אכן, כל מי שיש ברשותו כלב מברר היטב ורוכש עבורו מזון לכלבים מתאים. יש בענף המזון לכלבים מבחר רחב של מוצרים וסוגים שונים של מאכלים. המטרה שלכם בעת הרכישה היא לאתר מזון איכותי, מתאים ומזין. מזון כזה אשר יספק לכלב שלכם את כל המרכיבים הנחוצים לבריאותו ולהתפתחותו.

כיצד נבחר את המזון המתאים?

חשוב לשים לב שיש בתחום המזון לכלבים מותגים וחברות שונות. חלקן בעלות שם ידעוע ומוכרות בכל העולם, וחלקן חברות קטנות יותר ששמן אינו ידוע. כאשר אנו בוחרים מזון לכלבים עלינו לשים לב למוצר ולמה שהוא מכיל. וזאת על מנת שהמזון שנגיש לחיית המחמד שלנו אכן יועיל לו, יהיה אהוב עליו וישפר את איכות החיים שלו. מסיבה זו חשוב לשים לב למספר פרטים ולרכוש בשימת לב את המוצר.

  • המרכיבים – המרכיבים מהם עשוי המוצר משפיע בצורה ישירה על האיכות ועל ההשפעה שיש למזון על הכלב. לכן חשוב לעיין במרכיבי המוצר ולוודא כי אתם מגישים לכלב שלכם אוכל מזין אשר מכיל חלבונים בכמות מספקת. יש לדעת כי מוצרים זולים יהיו עתירים בפחמימות שאין בהן תועלת של ממש. מוצר איכותי יכיל שפע של חלבונים איכותיים וירקות מזינים, ופחות פחמימות מיותרות שמעמיסות על המשקל בלי להביא תועלת של ממש.
  • הטעמים – כאשר הכלב טועם מהאוכל הוא אמור כמובן גם ליהנות מהאוכל. לא כך קורה כאשר הטעם אינו מוצא חן בעיניו. מסיבה זו חשוב מאוד לבחור מוצר בטעם אהוב על הכלב. שאם לא כן הכלב עשוי שלא לאכול את ארוחתו בכמות הרצויה לו. היות שכך מומלץ לרכוש מארז קטן בשלב הראשון עבור טעימה והתרשמות מטעמו של הכלב על האוכל. רק אחרי שאתם מוודאים כי הכלב טועם ונהנה מהטעם אתם יכולים לרכוש מארזים גדולים יותר.
  • ייעוץ מקצועי – פעמים אנחנו נתקלים מול מציאות בה לא ברור לנו מה טוב ונכון לכלב. שינויים במצב הבריאותי או חולשה, מראה לקוי של הפרווה ועוד. בכל מקרה כזה יהיה רצוי לפנות אל וטרינר עם הכלב, ולשמוע ממנו מהו המאכל הרצוי והנכון לכלב. במקרים רבים ימליץ הווטרינר על שילוב של תוספי מזון לצד המאכל המומלץ. וזאת כדי לחזק את גופו של הכלב ולתת לו את כל מה שהוא צריך כדי לשפר את המצב הבריאותי שלו.

רכישת המזון - בנוחות וביעילות

אם אתם עדיין יוצאים וסוחבים מוצרים במשקל גבוה, כדאי לכם להכיר את האופציה הפשוטה והזמינה של הזמנת מוצרים באופן מקוון דרך חנות חיות אינטרנטית וקבלתם עד הבית. אין סיבה לצאת ואין צורך לסחוב, אתם מבצעים הזמנה באופן נוח וקל, וכעבור זמן לא רב אתם מקבלים את המוצר הרצוי לכם עד לפתח הבית.

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ראשוני בעבור רכישת אוכל בעבור הכלב שלכם, היכנסו לאתר הרשמי של החנות בכתובת petway.co.il או במספר 1700700150

test770