עוזב את החממה: רכש מבטיח להפועל ת"א

אחרי שהחתימה את אריאל בית הלחמי מגלבוע/גליל למאמנה, הפועל ת"א החתימה גם את הכוכב של הגלבוע - חואקין שוכמן

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ב בסיון תשע"ט

שוכמן במדי הגלבוע. יחגוג גם במדים אדומים אחרים?
שוכמן במדי הגלבוע. יחגוג גם במדים אדומים אחרים?
צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה

עובר לתל אביב. בגיל 24 ולראשונה בקריירת המשחק שלו, עוזב הכישרון הצעיר והמבטיח של הפועל גלבוע/גליל את הצפון ועובר למרכז. שוכמן, יליד ארגנטינה חתם היום (שלישי) במדי הפועל תל אביב והוא מצטרף למאמנו שחתם שם לפניו רק לפני שבוע - אריאל בית הלחמי.

כאמור, עזיבתו של שוכמן את הצפון היא לא דבר של מה בכך, כאשר זה שיחק במדי גלבוע במשך כל קריירת המשחק שלו. אל התודעה הגיע שוכמן לפני שנתיים כאשר הוביל את גלבוע מהליגה השניה לליגת העל, במה שהביא לו גם זימון לקמפיין מוקדמות אליפות העולם של נבחרת ישראל בכדורסל.

שוכמן היה מועמד להגיע למספר קבוצות בליגת העל הישראלית אך נראה כי הקשר הטוב בינו לבין מאמנו בארבע השנים האחרונות, אריאל בית הלחמי, הוא שעשה את ההבדל והביא את שוכמן לתל אביב.

העונה רשם שוכמן 7.9 נקודות ו-4.4 ריבאונדים בממוצע למשחק בליגה, כשאשתקד רשם את עונתו הטובה בקריירה עם 9.2 נקודות ו-5.4 ריבאונדים בממוצע.

"אני שמח ומתרגש להצטרף להפועל תל אביב. מחכה לשחק מול אלפי האוהדים של הפועל באולמנו הביתי" אמר שוכמן.

מאמנו, החדש והישן, אריאל בית הלחמי הוסיף "אני שמח שחואקין הצטרף אלינו, מהיכרותי הוא יביא איתו לכל משחק את כל הלב והנשמה, יחד עם הרוח המיוחדת שלו - זו שאנו רוצים לראות מהשחקנים שישחקו העונה בהפועל תל אביב".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il