השמרנים מסוגלים לצאת מהארון?

כל מי שמרגיש שכן, מוזמן לבוא לחיפה ולתמוך בערכי המשפחה, להגיב בצורה החכמה ביותר לכל פרובוקציה. לא ליפול לוויכוחים.

הרב דרור אריה , כ"ב בסיון תשע"ט

הרב דרור אריה
הרב דרור אריה
צילום: עצמי

תארו לעצמכם ניסוי חברתי. קבוצת אזרחים מסתכלת על מצעד הגאווה, מתנגדים בתוקף להחצנת המיניות ברחובות העיר, זועקים על החדירה לפרטיות והמיניות של הילדים שלהם בתוך מערכות החינוך השונות.

חוששים חשש אמיתי שעוד מעט יצוצו להם מפעלי "חוות היריון" כמו שיש בנפאל, שם מזריעים נשים עבור גברים אחרים, ומייצרים ומייצאים ילדים – מדמיינים להם שכל מדינות העולם מזמינות ילדים מחוות הריון ב... ארץ ישראל?

אותה קבוצת אזרחים, מתאגדת סביב המחשבה, בואו ונעז, נצעד ברחובות העיר בתהלוכת המשפחה, מצעד שמרני אשר מדבר אל כל המגזרים בעיר: חילונים, דתיים, ערבים, רוסים, כל מי שערך המשפחה הטבעית והפשוטה עומד לנגד עיניו.

דף המסרים לא נושא מילה אחת דתית, לא מזכיר פסוקים, אלא דורש שיח אמיתי ונוקב לגבי ניצול הרחם הנשי, לגבי זכויות התינוק לאבא ואמא ביולוגים, ועוד נקודות אחרות שמציאות ה"זכויות ללהט"בים" מאיימת לשבור ולהרוס בחברה הישראלית.

אז מאז פרסום התהלוכה, תוך יומיים הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ 300 איש. רחובות העיר מלאים מפרסום לתהלוכה, והפייסבוק געש... ופתאום לא. פייסבוק צנזר את המודעה של תהלוכת המשפחה.

בנוסף, לקבוצות 'להט"בים' היוזמה הזו מפריעה והן מתארגנות למחות בתוקף נגד צעדת המשפחה, ניצן גלילי אחד מהמגיבים איים: "מישהו רוצה לבא ולהתנשק איתי שם בתור הפתעה לילדים" - איום בעל אופי של הטרדה מינית, הוא יודע שזה פוגע בילדים ובכל זאת מציע על מנת לפגוע בתמימותם.

אז אחרי שהנהלת פייסבוק מפחדת מתהלוכה של משפחה, לאור הטרור הלהט"בי וניסיונות ההפחדה, השאלה הגדולה היא: האם השמרנים מסוגלים לצאת מהארון?

כל מי שמרגיש שכן, מוזמן לבא לחיפה ולתמוך בערכי המשפחה, להגיב בצורה החכמה ביותר לכל פרובוקציה – על ידי צילום, ופניה לשוטר הקרוב ולדווח על פרובוקטור – לא ליפול לוויכוחים! הרי אנחנו בסך הכל רוצים לומר בצורה חיובית מה היא משפחה אמיתית. לומר שבמשפחה בחברה שלנו מגדלים ילדים כך שלכל ילד יש את הזכות לאביו ולאמו הביולוגיים. ולא פותרים טרגדיה על ידי יצירת טרגדיה אחרת.

ב-27 ביוני, יום חמישי, 17:30, ברחוב הגליל 78 חיפה, כולנו מתאחדים, דתיים וחילונים, ערבים רוסים ויהודים עבור ערכי המשפחה.