ציפויי חרסינה ממוחשבים בשני מפגשים בלבד

ד"ר טל שיפר מבצע במרפאתו מגוון טיפולי שיניים לאסתטיקה ומראה יפה וחדש.

תגיות: שיניים
תוכן שיווקי , כ"ג בסיון תשע"ט

ציפויי חרסינה ממוחשבים בשני מפגשים בלבד-ערוץ 7
ד"ר טל שיפר
צילום: יח"צ

קשה לחשוב על חלק בגופנו אשר נמצא בבחינה מתמדת של אנשים שמסביבנו, יותר מהפה שלנו.

אנחנו מדברים, לועסים, אוכלים, שותים, ולפעמים, אף משתמשים בו לצורך תקשורת בלתי מילולית (כשאנחנו צוחקים, מפריחים נשיקה או מוציאים לשון בלעג).

היותו של הפה שלנו חלק פעיל בתקשורת וברושם שאנחנו יוצרים, מחייב אותנו לשימת לב מיוחדת לאסתטיקה שלו ושל השיניים.

אולם, עם השנים, לא משנה עד כמה נקפיד על ההיגיינה הנכונה ועל התחזוקה הקפדנית, מאבדות השיניים שלנו חלק מגוונן הלבן. זאת, מכיוון שהן נפגמות על ידי כתמים שמקורם במזון ובמשקאות אשר מכילים צבעי מאכל, בעישון, בנטילת תרופות ואפילו בגנטיקה.

ציפוי חרסינה או הלבנה או יישור שיניים?

נכון, קיים כיום טווח גדול של טיפולי הלבנה מסוגים שונים, אולם, במרבית המקרים, מדובר בפתרון זמני למדי, מאחר והשימוש בחומרי ההלבנה אינו מעניק לשיניים את הגנה מפני היווצרותם של כתמים נוספים. אולם ציפויי חרסינה מסוגלים לעשות זאת.

בנוסף, ציפויי השיניים העשויים חרסינה אינם מכסים רק את השן ומעניקים לה הגנה לאורך זמן מפני היווצרותם של כתמים נוספים, אלא גם מאפשר לתקן פגמים שונים העומדים ביניכם לבין החיוך המושלם. תופעות כמו מרווח גדול מידי בין שיניים סמוכות או שיניים מעט עקומות תתוקנה על ידי הציפוי המעניק לפה מראה חדש ובטיפול פשוט ומהיר שמבטיח את השמירה לאורך זמן של התוצאות הטובות.

ישור השיניים על ידי אורתודנט בהחלט יכול ליצור שיפור כשהשיניים כולן בקשת אך אינו נוגע בצבעי השיניים, בכתמים ובעיצוב צורת השן למראה של חיוך מושלם.

הטיפול - מהיר, התוצאות - לאורך זמן - 2 מפגשים בלבד!

אם הזכרנו את הטיפול המהיר שבאמצעותו מושג החיוך המושלם, הבה נוסיף מילה על האופן שבו מתבצע טיפול זה.

לאחר בדיקה וצילום מבנה השיניים, מיוצרים ציפויי השיניים במעבדה על ידי הוראות הרופא. ובעוד הליכים אחרים עלולים לפגום בשלמותן של השיניים המטופלות, הציפויים העשויים משכבות של חומרים שונים המיוצרים במעבדה ומודבקים על גבי השיניים, ללא קידוח פולשני ובעזרת ליטוש מינימלי ובמקרים מסוימים ללא כלל נגיעה בחומר שן טבעית!

כך שלא רק שהשיניים שלכם נראות מושלמות, אלא שגם בעתיד, כיסוי החרסינה אינו עלול ליצור לכם נזקים בשיניים שטופלו. לפי המחקרים ציפויי שיניים מחזיקים למעלה מ-10 שנים, ומניסיון אף הרבה יותר.

יש מגוון סוגי ציפויים, כגון אימקס, חרסינה פלדספטית ושילובים של בניית שכבות ביניהם, לכל חומר יתרונות וחסרונות למקרים מאוד מסוימים ולכן בחירת הרופא הנכון הנו הליך מאוד חשוב לקבלת התוצאה הרצויה.

במרפאתו של ד"ר טל שיפר מבוצעים מגוון טיפולי אסתטיקה ובריאות הפה. צוות המרפאה כולל רופאים מן השורה הראשונה בתחום, יחד עם ד"ר שיפר, עומדים לרשות לקוחות המרפאה מתוך המטרה לספק להם את הטיפול המקצועי הטוב ביותר, בשירות אדיב, יחס אישי ובמחירים הוגנים, וזה לא פחות חשוב.