דודי אמסלם מונה לשר התקשורת

נתניהו החליט למנות את ח"כ דודי אמסלם לשר התקשורת, לאחר התפטרותו של איוב קרא. ''שמח על הזכות הגדולה לשרת את עם ישראל''.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ח בסיון תשע"ט

דוד אמסלם
דוד אמסלם
צילום: אסתי דזיובוב/TPS

ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט הערב (שני) למנות את ח"כ דודי אמסלם (הליכוד) לשר התקשורת, במקומו של איוב קרא שהתפטר מתפקידו בשבוע שעבר.

ח"כ אמסלם מסר: ''שמח על הזכות הגדולה לשרת את עם ישראל בתפקיד שר התקשורת. אני מודה לראש הממשלה בנימין נתניהו על האמון. בעזרת ה' נעשה ונצליח".

בשבוע שעבר התפטר קרא מתפקידו, וטען כי "מאז שמוניתי לשר התקשורת החל מסע הכפשות מגמתי נגדי הנובע מדעות קדומות וכל הצלחה הפכה לצערי לכישלון כולל ביקורת מגמתית מבפנים ומבחוץ''.

לדבריו, "כדי להפסיק את מסע צייד זה ועל מנת להמשיך לשרת את מדינת ישראל אינני פורש מחיי הציבוריים אבל אני יוצא לקרב לטיהור שמי".

יממה לפני ההתפטרות תקף קרא את נתניהו בראיון לחדשות 12, שעות ספורות לאחר שהודיע כי הוא מסיר את מועמדותו לשגריר בקהיר, "פנו אליי, לא אני ביקשתי. חשבו שאני הכי מתאים בתקופה הזאת כי אני היחיד שמכיר את הנשיא המצרי. יש לי יתרון גם מהתרבות שאני בא ממנה. פעם ראשונה שיש דרוזי במינוי פוליטי במדינה ערבית. במקום שיהיה קונצזוס על כך כדי שיהיה גשר לשלום - חטפתי גם מהליכוד וגם מסביבת רה"מ תקפו אותי".

"אני האיש הכי מוכשר לתפקיד", טען קרא. "על בחריין אמרתי שצריך ללכת גם ללא הפלסטינים. גם לגבי המנהרות שאמרתי שצריך רובוט. כל הזמן יש נגדי דעות קדומות לצערי וצר לי שביום שמכריזים על טייס ראשון דרוזי של מסוק קרב אני צריך לעמוד כאן ולהוכיח את נאמנותי, כשאני נכה וקצין בכיר ואיבדתי את שני אחיי".