ראשי עמותת 'משען'
ראשי עמותת 'משען' צילום: ארגון 'משען לחולה'

ארגון החסד הוותיק "משען לחולה" בירושלים חוגג 35 שנה להקמתו.

בימים אלה יוזמים בארגון את הרחבת פעילות החסד לערים נוספות ברחבי הארץ ויוצאים אל הציבור ביוזמה ייחודית של משאל אלקטרוני המאפשר לכל תושב בישראל להשפיע על ההחלטה לאלו ערים יופנו המשאבים החדשים.

ארגון החסד שהוקם על ידי הרב שמעיה שווארץ הפך עם השנים לאימפריה של ממש בכל הקשור בסיוע לנזקקים בירושלים, הארגון מעניק כיום מעל 1,000 ארוחות חמות מידי יום בבית התבשיל שהקים ובמשלוח לבתי הנצרכים, קשישים, חולים ובתי יולדות.

מועדוניות "שיבה טובה" של הארגון, מעניקות לקשישות תעסוקה וחברה במשך שעות היום ומחזירות את האור לחייהן. מתנדבי הארגון מחלקים מידי יום מאות ערכות שי וממתקים לילדים חולים, בבתי החולים.

גולת הכותרת של פעילות הארגון היא המערך האדיר של 'חלוקות החסד' בהם רוכשים מעל 7,000 משפחות מירושלים, בית שמש ובית"ר - את כל מוצרי היסוד והמזון לבית במחירים סמליים בלבד, החלוקה מסובסדת ברובה ומהווה עבור המשפחות חיסכון של אלפי שקלים בכל חודש.

בימים אלו הארגון מתרענן במיתוג מחודש תחת השם 'משען'. הרב שמעיה שווארץ, יו"ר העמותה ומייסדה, מסביר את המהלך: "שם הארגון 'משען לחולה' מטעה לחשוב שאנו עוסקים רק בסיוע לחולים, למרות שכיום הפעילות שלנו רחבה מאוד ומקיפה את כלל האוכלוסייה על מגוון צרכיה, לכן החלטנו לכנס את כל פעילות הארגון תחת השם המחודש 'משען', שיקל על הציבור להבין את מטרות העמותה ולפנות אלינו בעת הצורך".

כעת, בעקבות אלפי בקשות המגיעות מכל הארץ, שוקדים בארגון על הרחבת חלוקות החסד לערים נוספות ומזמינים גם אתכם לקחת חלק בתכניות לטווח הקרוב והרחוק ולבחור במסגרת 'משאל עם', לחצו כאן כדי לקבוע לאילו ערים נוספות תגיע חלוקת החסד בשנה הקרובה.

להצבעה לחצו כאן

אתם תקבעו, אנחנו רק השליחים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו