עבר דרך הסורגים וברח מהכלא

סרטון האבטחה חשף את הגנב הסדרתי מצליח לברוח מהכלא בדרך יצירתית שהפתיעה את השוטרים

מתנאל ראט , ב' בתמוז תשע"ט

הכל בזכות הדיאטה?
הכל בזכות הדיאטה?
צילום: iStock

יש הקונה עולמו בשעה אחת, ויש בכמה שניות. גנב קטן מבוליביה עלה בימים האחרונים לכותרות בזכות סרטון קצרצר המראה את דרך הבריחה המקורית שלו מהכלא- הוא פשוט עבר דרך הסורגים.

ג'ורג' מנטילה, המוכר במשטרה תחת הכינוי "קוקו", נעצר לפני כמה ימים במשטרת בוליביה באשמת פריצה. ג'ורג' נתפס בעדשת המצלמה חודר לדירה ב"לה פס" ונלקח למעצר עד לסיום החקירה.

לתדהמת השוטרים, זמן קצר לאחר המעצר גו'רג' פשוט נעלם מתא המעצר, כאשר לא נראו כל סימני פריצה או בריחה מהתא הנעול. הסוהרים ההמומים החליטו להסתכל במצלמת האבטחה של התא וראו בסרטון כיצד ג'ורג' הצליח לנצל את מבנה הגוף שלו ופשוט להשתחל דרך הסורגים ולברוח. לפי הדיווחים, ג'ורג' ניצל מספר רגעים שהסוהר עזב את עמדת השמירה שלו, ויצא דרך היציאה הראשית של תחנת המשטרה.

סרטון הבריחה של ג'ורג' דלף ממצלמות המשטרה לרשתות החברתיות, והפך לפופולארי במיוחד. הפרסום הביך כמובן את המשטרה הבוליביאנית, שהתגייסה למצוא את הפושע הנמלט במהירות האפשרות. המשטרה פתחה במבצע רחב היקף, שבסופו נתפס ג'ורג' בדרך לגבול עם פרו, לשם ככל הנראה ניסה לברוח.

אחרי שנתפס בשנית, המשטרה כבר לא לקחה סיכונים והציבה את ג'ורג' תחת שמירה קפדנית שלא תאפשר לו להשתחל שוב דרך הסורגים. בינתיים לא ברור מה יהיה פסק הדין של הפושע הנמלט, אבל במידה והוא יישלח לכלא, נקווה שימצאו עבורו תא שמתאים גם לאנשים רזים במיוחד.


רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!