"תפסו אותי, בעטו בי ונתנו לי מכות"

החרדי שתועד כאשר שוטר מושך בחוזקה בפאותיו הגיע להגיש תלונה במח"ש, וטען כי כלל לא היה שותף להפגנה, "תלשו לי חלק מהפאה השמאלית".

ערוץ 7 , ו' בתמוז תשע"ט

מרדכי קרויזר, החרדי שתועד כאשר שוטר מושך בחוזקה בפאותיו, הגיע היום (שלישי) בליווי עורך דינו רועי פוליטי למשרדי היחידה לחקירת שוטרים בירושלים כדי להגיש תלונה נגד השוטר שמשך בפאותיו.

"התקרבתי מהבניין שלי לכיוון סוף החנייה. כשנעמדתי שם הגיעו השוטרים, תפסו אותי, בעטו בי ונתנו לי מכות", סיפר קרויזר בראיון ל'כאן חדשות' בכניסתו למשרדי מח"ש.

לטענת קרויזר: "החטיפו לי הרבה סטירות לראש, בעיטות לשאר חלקי הגוף, נגררתי לכיוון הכביש החיצוני שם העמידו אותי והתחילו למשוך את הפאות. תלשו לי חלק מהפאה השמאלית".

הוא הוסיף שהאלימות כלפיו נמשכה גם לאחר שהכניסו אותו לניידת והוא נלקח לתחנת המשטרה, "המשיכו שם עם האלימות אבל פחות ממה שהיה בהתחלה".

"השוטר הריץ אותי לקיר גבס בסוף המסדרון וצעק עליי שאסתובב לקיר. הוא איים עלי שאם לא הוא יכניס אותי לקיר. לפני כן הוא גם אמר לי לעשות כל מה שהוא אומר, גם אם הוא אומר לי להפסיק לנשום, אז שאפסיק לנשום", ציין קרויזר.

ממשטרת ישראל נמסר, "החומר הועבר למחלקה לחקירות שוטרים ובמקביל, הוחלט להעביר את השוטר מתפקידו באופן מיידי עד לבירור הנסיבות".