התנדבות, הקרבה וגבורה

ראש הממשלה נתניהו כתב אות בספר תורה לעילוי נשמת נופלי יחידת "דובדבן", ונפגש עם משפחתו של רונן לוברסקי הי"ד.

ניצן קידר - ערוץ 7 , ו' בתמוז תשע"ט

התנדבות, הקרבה וגבורה-ערוץ 7
נתניהו עם בני המשפחה וספר התורה
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נפגשו היום (שלישי) עם בני משפחתו של סמ"ר רונן לוברסקי הי"ד, לוחם יחידת 'דובדבן' שנפל בפעילות מבצעית.

במהלך הפגישה נתניהו כתב אות ב"ספר ההתנדבות", ספר תורה לעילוי נשמתם של כלל נופלי יחידת "דובדבן" ולהוקרת המתנדבים בעם. מדובר ביוזמה משותפת של משפחתו של רונן לוברסקי ושל עמותת 'רוח גבית' ובתרומה של קרן היסוד.

ראש הממשלה אמר במהלך הפגישה, "אנחנו חותמים היום 'ספר מתנדבים' לעילוי נשמתם של רונן ז"ל והנופלים האחרים של יחידת 'דובדבן'. יחידת דובדבן היא יחידה של התנדבות, של הקרבה ושל גבורה, ששומרת על ביטחון ישראל בדרכים לא דרכים, בקושי עצום ובגבורה עילאית. אנחנו מתברכים ברגע הזה משום שהוא מבטא את הערכת העם ואת הערכת המדינה".

"אנחנו יודעים שההתנדבות הזאת כרוכה בכאב כבד מנשוא לכם ולמשפחות האחרות. אנחנו מאמצים אתכם ומחבקים אתכם כחלק ממשפחתנו", הוסיף נתניהו.

"נמשיך לעשות דברים למען זיכרון הנופלים מסיבה אחת פשוטה - בזכותם אנחנו חיים, בזכותם חיה המדינה ובזכותם מתפתחת המדינה. זו לא הפרזה - זה מדויק לגמרי, ולכן ואין דבר טוב יותר מאשר לרומם את זכרם בספר הספרים של עמנו", ציין ראש הממשלה.

בפגישה השתתפו גם סגן מפקד יחידת "דובדבן", רב חטיבת הקומנדו ומפקד הצוות של רונן ביחידה.