הרב אורי שרקי ימונה לרב תנועת עזרא

רבני התנועה הרב וייצן והרב סתיו, המשמשים בתפקיד למעלה מעשרים שנה, פורשים מתפקידם. את מקומם ימלא בהנהגה הרוחנית הרב אורי שרקי.

ערוץ 7 , ח' בתמוז תשע"ט

הרב שרקי
הרב שרקי
צילום: תנועת עזרא

חילופי כוחות בתנועת הנוער עזרא. רבני התנועה הרב דוד סתיו והרב יוסף וייצן מסיימים את תפקידם אחרי 20 שנה כרבני התנועה.

במהלך שנים אלו צמחה וגדלה התנועה והפכה לכוח מוביל. הרבנים החלו את תפקידם כחניכים בתנועה ומאז מלווים את התפתחותה ושותפים בעיצוב דרכה החינוכית.

ההנהגה הרבנית בתנועת עזרא שותפה להחלטות המרכזיות, לנושאים החשובים של התנועה ולנושאים השנתיים, החודשיים ולנושאי שבתות הארגון, כך שהשפעתם של רבני התנועה היא גדולה ומשמעותית.

כעת אחרי 20 שנה החליטו בתנועה לרענן את ההנהגה הרבנית, והרב אורי שרקי, יו"ר ברית עולם ובית שלום יוחאי, רב קהילת בית יהודה ור"מ במכון מאיר יכנס בקרוב לקדמת הבמה ולהנהגה הרבנית של התנועה. לרב שרקי תצטרף בקרוב דמות רוחנית נוספת שטרם נקבעה.

הרב שרקי יגיע לוועידה שתתקיים בשבוע הבא ושם ייקח חלק לראשונה כגורם רשמי של התנועה. בעזרא בירכו על הסכמתו של הרב שרקי להיות חלק מההנהגה הרוחנית של התנועה ומעריכים את השקעתו בה.

שאול דה מלאך מזכ"ל תנועת עזרא, ציין "זכיתי לשמש כמזכ"ל תחת הנהגתם של רבני התנועה היוצאים. זו זכות אדירה ללמוד מהם, להתייעץ ולהחכים. אנחנו מודים לרב וייצן ולרב סתיו על כל השנים הנפלאות של עצות מחכימות, התעניינות והבנת הנושאים החינוכיים שלנו. אני מאחל הצלחה גדולה לרב אורי שרקי ומודה לו על הסכמתו להיות חלק מהנהגת התנועה".