כשנתניהו נופף לבן גביר

נחום ברנע מתאר מפגש קצר בין רה"מ ורעייתו לבין בכיר עוצמה יהודית. ''בן־גביר ניגש אל שרה נתניהו, נתניהו אהבה את מה ששמעה".

ערוץ 7 , ט' בתמוז תשע"ט | עודכן: 14:57

נתניהו ורעייתו בחגיגות ה-40 למועצת שומרון
נתניהו ורעייתו בחגיגות ה-40 למועצת שומרון
צילום: ניסים לב

העיתונאי נחום ברנע השתתף השבוע בחגיגות ה-40 להקמת המועצה האזורית שומרון יחד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו שנכח באירוע לצד שרים וחברי כנסת.

בטור שפרסם בעיתון ''ידיעות אחרונות'' מתאר ברנע כי זו ככל הנראה הפעם הראשונה שנראתה בפומבי ההתקרבות בין מנהיג הליכוד לאיתמר בן גביר, בכיר ''עוצמה יהודית''.

"כאשר נתניהו נכנס אל רחבת האח"מים, הוא הבחין מבעד לכתפי המאבטחים באיתמר בן־גביר, תלמידו המצטיין של הרב כהנא. הוא הניף את ידו לאוויר, כאומר, היי, אני שמח שאתה פה, אבל זה רק בינינו", כותב ברנע.

''בן־גביר החזיר מבט וניגש אל שרה נתניהו, שהייתה מוקפת בפמליה קטנה משלה. השניים הסתודדו. בן־גביר דיבר. נתניהו הרעיפה לעברו חיוכים: היא אהבה את מה ששמעה. אתם ממש משפחה, אמרתי לבן־גביר. זה לא בדיוק ככה, השיב. לפעמים יש לי מחלוקת איתם''.

נציין כי בחודשים שקדמו למערכת הבחירות הקודמת, ראש הממשלה נתניהו הפעיל לחצים כבדים על ראשי האיחוד הלאומי והבית היהודי כדי שייצרו בלוק טכני שיכיל את ''עוצמה יהודית'' ויאפשר לשלוש המפלגות להיבחר לכנסת.