העץ שקרס בפארק
העץ שקרס בפארק צילום: דוברות המשטרה

הילד סלמאן נאיף ג'בארין בן 10, מהיישוב אל פורעה שבנגב, נהרג הבוקר (רביעי) מקריסת עץ בפארק ליד קריית גת.

צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של הילד, שטייל בפארק במסגרת הקייטנה.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מדובר בילדי קייטנה שהגיעו זמן קצר לפני כן למקום והחלו בהתארגנות ראשונית. תוך כדי כך ניגש הילד יחד עם מספר ילדים בודדים לעבר ספסלים, ככל הנראה מתוך כוונה לאכול שם. בשלב מסוים בסמוך לרגע ישיבתם, קרס ענף עבה מעץ סמוך ופגע בראשו של הילד וגרם למותו.

מהמשטרה נמסר עוד כי במסגרת החקירה שנמצאת בראשיתה, בה מעורבים גם גורמי משרד החינוך לאור העובדה שמדובר במסגרת קייטנה, נגבו עדויות ונחקר מנהל המקום. חקירת המשטרה כאמור נמשכת בשלב זה.

בעלי פארק השעשועים, שהגיעו למקום לאחר האסון, אמרו: "אי אפשר היה לצפות את האסון. אלו רגעים קשים ואנחנו מנסים להבין מה קרה. מדובר בכוח עליון".

זירת האסון הקשה
צילום: ארגון זק"א

אחד העובדים במקום סיפר "הילדים הגיעו שתי דקות לפני. פתאום שמעתי את העץ מתחיל לקרוס. רצנו אליהם, צעקנו לילדים, כולם ברחו חוץ מהילד שישב על הספסל. הוא לא זז, היה בהלם, ואז העץ קרס עליו".

חובש בכיר במד"א רונן שונם והפרמדיק ישראל בן יהודה סיפרו: ״כשהגענו למקום ראינו ענף עץ גדול שקרס על ספסל שעליו ישב ילד כבן 10. הילד היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פגיעת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות. מצבו היה קריטי, ובתוך קצר קבענו את מותו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו