פתרון יצירתי ליום שאחרי הקייטנות

מתכננים נופש עם הילדים, קייטנת סבתא או סתם מנסים למצוא פעילות לתשעת הימים? כדאי שתכירו את המיזם הייחודי של משפחת קרקובר

תוכן שיווקי , ט"ו בתמוז תשע"ט | עודכן: 23:00

פתרון יצירתי ליום שאחרי הקייטנות-ערוץ 7
החופש כבר כאן
shutterstock

החופש כבר כאן, ומאות אלפי משפחות מנסות לתכנן איך ייראה היום שאחרי הקייטנות, בלי שהילדים יטפסו על הקירות.

"בשנה שעברה מצאתי את עצמי בכל יום בחופש חושבת איך אני מעבירה את היום בצורה כייפית לילדים", מספרת שירת קרקובר, מורה למתמטיקה ויוצרת במגוון סוגי אומנויות, אם ל-7 מהיישוב נטע.

"בגלל שאני באה מתחום מלאכת היד, ניסיתי ליצור לילדים ערכות יצירה, כל פעם עם חומרים אחרים. וזה היה מדהים - במשך שעות, הילדים התרכזו ביצירה שלהם, נוצרה אווירה מיוחדת בבית, כל ילד עוזר לשני, מתייעצים אחד עם השני. הבית הפך לסדנה".

קרקובר שיתפה את היצירות והתובנות שלה עם חברות ובני משפחה, וקיבלה שטף של בקשות לרעיונות יצירה. "זה היה מדהים. 'השמועה' התפשטה, והתחלתי לקבל טלפונים מהורים שביקשו רעיונות ליצירות והפעלות לילדים, ואיפה משיגים את החומרים... בהמשך כבר התחילו לבקש שאגיע לסדנאות יצירה בבת מצוות ואירועים חברתיים".

בחופש הגדול הזה, החליטו במשפחת קרקובר לקחת את היוזמה צעד אחד קדימה ולייצר בכוחות עצמם ערכות יצירה ייחודיות. כל שבעת ילדי המשפחה השתתפו בהכנת הערכות: בקניית החומרים, סידור החבילה ושליחה בדואר.

"המשפחה שלנו החליטה השנה שנפיץ את הרעיון שלנו לכל משפחה שרוצה להעסיק את הילדים בפעילות יצירתית וחווייתית: פשוט מזמינים ערכה והיא מגיעה אליכם עד הבית -עם כל מה שצריך: דוגמאות ליצירה, מחזיקי מפתחות, פלייר, מרצע, חבילת עפרונות צבעוניים איכותיים, דבק, שקפי-פלא - ובעצם כל מה שצריך (טוב, האמת שצריך גם תנור...).

מדובר ביצירת מחזיקי מפתחות משקפים ייחודיים בייבוא מיוחד, שמכניסים לתנור והם מתכווצים לפי הצורה שנבחרה. "זה משהו חדשני שלא מוכר בארץ. התוצאות שמתקבלות פשוט מהממות. בחרנו ביצירה שתתאים לילדים ומבוגרים, ומהניסיון שעשינו עם כמה משפחות קיבלנו תגובות אדירות."

בסך הכל הכינו במשפחת קרקובר 100 ערכות משפחתיות מושקעות, והן מחכות ל-100 המשפחות הראשונות שיזמינו אותן.

לפרטים והזמנת הערכה לחצו כאן