משפחת גולדין: בטראומה מהפגישה עם נתניהו

בצהריים התקיים בצומת סירקין בפ״ת האירוע השבועי של ״מסדר הדר״ למען השבת הבנים מעזה. זהו יום שישי ה-64 ברציפות בו מתקיים האירוע, שנערך היום גם באנדרטת ״חץ שחור״ מול עזה ובצומת ״צבר״ בקריות.

באירוע בצומת סירקין השתתפו לצד משפחת גולדין גם חברי הכנסת מוטי יוגב ועידית סילמן מאיחוד מפלגות הימין, ח״כ אורלי פרומן (כחולבן), ויעקב לוי, אביו של חייל צה״ל אביב לוי, ההרוג האחרון של צה״ל בעימות מול חמאס.

לאה גולדין, אימו של סגן הדר גולדין, התייחסה לפגישה שקיים ביום שלישי השבוע ראש הממשלה נתניהו עם משפחות חיילי צה״ל והאזרחים הישראלים המוחזקים בידי חמאס.

"הפגישה השבוע עם ראש הממשלה היתה עבורי טראומה. זה היה ניסיון לא הגון של נתניהו לשלוח אותנו לטיול באו״ם דווקא בשבוע בו מציינים 5 שנים למלחמה, שעבורנו לא נגמרה. את האירוע הטקסי שנתניהו ביקש שנקיים באו״ם כבר עשינו לפני יותר משנתיים.

מאז השתנו דברים, לפני חודש התקבלה, ביוזמת כווית ובתמיכת מדינות נוספות, החלטה במועצת הביטחון לפעול להשבת השבויים והנעדרים. נתניהו צריך לפעול בתקיפות מול שליח האו״ם לאזור מלאדנוב כדי שההחלטה תיושם. הוא צריך לגייס את הקהילה הבינלאומית להפעיל סנקציות מול חמאס שמחזיק בחיילים והאזרחים תוך הפרה של הדין ההומניטרי הבינלאומי".