שרה נתניהו
שרה נתניהו צילום: אסתי דזיובוב/TPS

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, נפגשה בימים האחרונים עם אשתו של יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ והפצירה בה שלא לתת לבעלה להתאחד עם בנט ושקד, כך דיווח העיתונאי עמית סגל בחדשות 12.

כמו כן נודע כי ראש הממשלה מתנגד להצבתה של איילת שקד במקום הראשון ברשימת הימין המאוחדת.

מטעמה של רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, נמסר בתגובה: "שרה נתניהו ורעיית השר פרץ נפגשו בחטף ובאקראי בחתונה רבת משתתפים. השתיים התחבקו קצרות כשסביבן קהל גדול וקבעו להיפגש בהמשך. הטענה על פרטי השיחה שלכאורה התקיימה היא בדיה וסיפור מעשייה".

נזכיר על פי סקר ערוץ 7 שפורסם בשבוע שעבר רשימה מאוחדת מימין לליכוד בראשות איילת שקד משיגה עשרה מנדטים, לעומת רשימה דומה בראשות הרב פרץ שמשיגה שמונה בלבד.

בסקר שביצע מכון ''דיאלוג'' בפיקוח הפרופ' קמיל פוקס, התברר כי שקד מקבלת 45% אחוזי תמיכה בקרב תומכי המחנה הלאומי שהצביעו בבחירות האחרונות לאיחוד מפלגות הימין, הימין החדש וזהות.

מוקדם יותר זימן ראש הממשלה בנימין נתניהו את הרבפרץ, לפגישה בנושא האיחוד בימין, על רקע מסיבת העיתונאים הצפויה של השרה לשעבר איילת שקד הערב.

גורמים בימין מציינים כי בפגישה צפוי נתניהו לבקש מהרב פרץ לפעול לאיחוד הגופים הפוליטיים המרכזיים במחנה שמימין לליכוד, ולצורך כך לוותר על המקום הראשון ברשימה.

לדברי אותם גורמים, נתניהו נחשף בימים האחרונים לסקרים שניבאו מספר מנדטים דו ספרתית לרשימה בהובלת שקד.

הרב רפי פרץ בירך את השרים לשעבר נפתלי בנט ואיילת שקד על ההסכמות שהושגו ביניהם.

"שמח לראות שאנשי הימין החדש מגיעים להסכמה ביניהם. עכשיו הגיע הזמן לאיחוד אמיתי בימין. איילת ונפתלי, מוזמנים כבר הערב למו"מ לאיחוד", צייץ הרב פרץ.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו